Jawa 50/21 Pionýr (2005)

Vlastník Dachlmen
Vloženo 12.2.2010
Aktualizováno 14.2.2010

Vloženo: 14.02.2010, Uskutečněno: 26.09.2009, Zhlédnuto: 6x

Dnes jsme byly na dalším závodě tentokrát na další DR které jsme jely na jaře. Jelikož jsem na těchto závodech jel kategorii speciál daly jsme jiný karburátor, motor jsme naštěstí stačily trochu naladit a daly jsme jiný kroužek. Na závod jsem se opravdu těšil a fichtl jel slušně. Naštěstí žádné velké poruchy nebyly, v první rozjíždce jsem dojel 8. a ve finále 9. Celkově 9té místo. Fichtl jel celou dobu pěkně a ani nevadl na to že jsme jely půl hodiny což byla oproti závodům na jaře změna.

• Poslední Závod

Jelikož majitel naší oblíbené trati ve Chválenicích pořádal zavírání sezóny, řekly jsme že se zůčastníme také. Jel jsem sice z klasikem ale fichtla sem vzal taky..bohužel už byl po křimickém závodě značně vyběhán což jse

Uskutečněno: 31.10.2009
  • Další závod již s novým motorem

Narychlo jsme nasadily nový závodní motor a jen lechce naladily. Bohužel to se vymstilo a tak motor nechtěl jet tak jak by jsme si představovaly. Nakonec si ale nechal říct a tréninky jel celkem slušně. První rozjíďku ta

Uskutečněno: 19.09.2009
  • První závod po prázdninach a další poruchy

Tak jsme vyrazily na první závod po dvouměsíční pauze. Bohužel fichtla jsme za ty dva měsíce nezkoušely a tak jsme myslel že je ok. Fichtl sice ok byl ale už nejezdil tak jak to bylo dřív. Poznal jsem že motor už je znač

Uskutečněno: 05.09.2009