Kawasaki VN 1500 (1999)

Vlastník mikesch
Vloženo 22.1.2010
Aktualizováno 22.1.2010

Pohodlná,zelená krasavice,dovezená z Německa v roce 2008.Stejně jako u první motorky,došlo k zamilování se,na první pohled!

Tourera jsem zakoupil u stejného dovozce,prodejce motorek,jako předešlou VN-ku 800.Byla starší,měla víc najeto,chromy byly místy chycené,ale to mi vůbec nevadilo.Prostě se mi líbila!Po úvodním problému,kterým bylo sáknutí oleje pod víkem ventilů a bylo patrně způsobeno vysokou hladinou oleje v motoru,který byl dolit ´´šikovným´´ mechanikem,jsem si užíval tohoto korábu silnic bez sebemenší poruchy.Za rok jsem ujel cca 10000 km a byl jsem velmi spokojen.Pohodlná byla tak,jak jsem očekával,plastové kufry vynikající,brzdy v normě,spotřeba byla trošku vyšší než u osmistovky.Kdybych neudělal malou chybičku,asi by byla pořád v mé garáži.Po nehodě jsem ji prodal v neutěšeném stavu a doufám,že si ji majitel vymazlí dle svých představ.Pro mě začíná díl III. - kawasaki VN 1600 classic tourer

fery251
fery251 napsal 04.01.12 v 19:46

Nádhernej Vulcan, snad jednou taky toho svýho tak došperkuju

RSVreno
RSVreno napsal 01.11.10 v 21:59

Skvělá mašina , za 10 bodíku

jirka-czk
jirka-czk napsal 10.02.10 v 09:33

Pohodlí je pohodlí

VilíkUH
VilíkUH napsal 05.02.10 v 20:39

Za deset, jo kawa je kawa!

istonbike
istonbike napsal 28.01.10 v 09:51

Ta zelená barva je naprosto boží i kufry tomu sedí za 10 a jen pohodu v sedle tohohle výletního šífu