Suzuki AN 400 Burgman (2001)

Vlastník -MP-
Vloženo 8.1.2010
Aktualizováno 16.10.2013

Po Yamaze Majesty další maxík , neméně spolehlivej . Koupen na podzim 2007 se serviskou a necelými 20 000 km . První rok najeto sezónu dalších 20 000 km . Loni to bylo slabší ( 6 000 km ) , ale letos se polepším ...
Tak máme za sebou 73 000 km .

První dojmy - Není to první maxík , vím co jsem chtěl , co mám očekávat , a to splnil .

Doplňky na motorce - Vyhřívaný hefty , kufr , varovný blinkry . Jinak sériovka .
... a odpojenej EGR ... je tam k hov..

Za celou dobu pouze výměna oleje a filtru . Při 40 000 vyměněn původní řemen a válečky , původní destičky . Jinak jsem měnil jen pneu , a loni dostal novou baterku .
Ideální na dojíždění do práce ( 60 km ) , na projížďky , ale i na cestování - velkej úložnej prostor pod sedlem , dobrá ochrana za deště ... a spotřeba - 3,5 na sto .
Máme najeto 60 000 km a valíme dál . Při 59 000 km výměna ložisek v předním kole .
Cca 62 000 km - výměna ložiska u zadního kola.
Cca 63 000 km - výměna kuliček ve spodním ložisku v krku řízení ( stačí vyměnit kuličky , nemusíte kupovat za spoustu peněz celý ložisko )
Při 73 000 km druhá výměna řemene a válečků . Válečky jsem měl Leo Vince a po najetých 33 000 km nejevili známky opotřebení - nebylo nutné je měnit , ale už jsem měl koupený nový tak jsem je tam dal . Při té příležitosti srovnány polořemenice variátoru .
Nyní najeto 77 000 km ...
Došlo na výměnu kufru , naskytla se výhodná koupě jiného GIVI v laku tak proběhl upgrade . A vytvořil jsem držák na navi , instaloval 12 V zásuvku a zapojení varovných blinkrů .
V červenci 2012 jsme si udělali výlet do Alp a Dolomit , takže jsme se přehoupli do deváté desítky ... najeto 81 000 km.

V září byl Burgman na 1870 km dlouhým výletě na Slovensko a na Ukrajinu . Natankováno 62,5 litru , takže spotřeba 3,34 na sto.
Opět , jako celou dobu co ho mám , bez závad . Celkem najeto 87 000 km
mp-iglau.galerie.cz/5857160-sk-a-na-skok-ua-09-2012
Momentálně 94 500 km ...

Ondrus84
Ondrus84 napsal 19.06.16 v 20:09 10b.

pěkně napsané a rozhodně mě to pomohlo

ThomsonMotorson
ThomsonMotorson napsal 15.10.15 v 14:31 10b.

Přemýšlím v čem je ten čtřkovej Burák jinej než 650. Mě se totiž původně líbil tento. B400 byl první, na co jsem omylem narazil a co mě zaujalo. Ceny totiž byly příznivé. Tím se odstartoval můj trvalý pohled směr maxiscooter. Vím, že ho už nemáš, ale hodnocení je za popis a recenzi. Ostatně to tak stojí tuším i v pravidlech.. Nešlo mi nereagovat..

Milan1963
Milan1963 napsal 09.01.10 v 10:03

Hezký,i ten kufr mu sluší.Tak at ti dál neméně dobře slouží i v těch našich kopcích a dávám b.