Suzuki GSF 650S Bandit (2008)

Vlastník rick
Vloženo 4.1.2010
Aktualizováno 7.8.2011

najeto 13000,plná spokojenost,dobrá ovladatelnost, vyhřívaný gripy,ukazatel zařazený rychlosti Gipro,zásuvka + držák navi,páčky Titax

Přechod z Burgmana 400.Koupil sem jí loni jako novou a hned po týdnu absolvovala dovolenou ve Francii.spotřeba od 5 do cca 7lt,záleží jak se za ní tahá.Gumy by ještě šly ale už mám na jaro nový Dunlopy,jen přezout.Trošku sem přitvrdil předek i zadek a zdá se, že tolik neodskakuje v zatáčkách.Jediný co se mi nelíbí je vejfuk-dáme laďák.Letos slovač,maďary,bulharsko

Tak včera 27.2.sem nasadil baterii a na první cvaknutí naskočila.Měl sem trochu strach-furt někde rady jak dát plnou nádrž,neljíp hustýho benálu-u mě žádnej problém.Projel sem to a teď už jen aby bylo sucho a trochu teplo.

Prodáno.

rick napsal 13.03.10 v 07:23

čus! Není problém rád posedim a Bechyně je nádherná Písni a sejdeme se u věže

bigdaddy
bigdaddy napsal 03.03.10 v 18:51

Zdravim, vyssi plexi je super a funguje dobre,koukam ze jsi od Sobeslavi,manzelka ma babicku a cast rodiny v Bechyni na jare se tam chystame na bandasce na kaficko -nedame pivko
Zdravi Petr

rick napsal 25.02.10 v 13:36

Zatím sem je pořádně nevyzkoušel,montovali mi je tam v říjnu a hned sem to zazimoval.díky!

JimmyB650
JimmyB650 napsal 24.02.10 v 10:34

Fešnej Bandour,ty vyhrivany hefty musej bejt urcite skvelý co?Přeju mnoho km bez nehod a pohodovou sezonu.Za 10b

rick napsal 19.01.10 v 20:14

Proto sem před zazimováním přitvrdil a doufám,že se to zlepší.
Koukal sem na tvý fota z Mostu a dost dobrý!!! Možná se tam 7.6.potkáme.

Bandit pičo!!!