Simson S 51 Enduro (1989)

Vlastník D.A.G.R.
Vloženo 28.12.2009
Aktualizováno 26.6.2010

Měl jsem simson S51 enduro.Byl po menší renovaci a jsou zde přidané nějaké "vychytávky"

Zdarec, tohoto (pro mě krásného) Simsona jsem kupoval na konci roku 2008. Přes zimu jsem ho měl celýho rozdělanýho, až na motor ten šlapal i pořád šlape jak hodinky. Musel jsem dělat celou novou elektriku, protože majitel předemnou si s ní asi hrál a přestali mu fungovat blinkry, tak jsem se rovnou pustil do obnovy celé elektriky. U téhle motorky je elektrika slabé místo, ale to je tak jediné co bych jí vytkl. Simson je po motorové stránce velmi schopná motorka. Rám je si myslím dobře konstruovaný. Vzhled je výborný, akorát co je nepraktické tak je nádrž a přední vidlice, které můžou nádrž promačknout,tento problém jsem sám řešil. Po nějaké době nás napadlo dát před vidle na nádrž gumu a pro hezčí vzhled udělat "krytky" více foto. Ovšem je na majiteli jak se s tímto problémem vypořádá. Přiznávám měl jsem pár závad, které byly způsobeny stářím, ale nic závažného to nebylo.
Na Simsonovi jsem najel asi 1000km. A po dvou sezonách jsem ho musel prodat, protože jsem cítil že už to chce větší kubaturu.

seča
seča napsal 04.04.10 v 21:43

ty v... nechci byt sprostý ..to je fakt bomba nádhera gratuluji pěkněj simák

tomsn94
tomsn94 napsal 28.03.10 v 17:30

Kubanuss
Kubanuss napsal 11.02.10 v 14:43

Ten chrom vypadá pěkně, ještě vyleštit motor atd. a bude to paráda.

Sokin
Sokin napsal 02.01.10 v 23:53