Suzuki GS 500E (1999)

Vlastník jiřikgsr
Vloženo 14.12.2009
Aktualizováno 16.6.2011

Moje první pořádná motorka.Zakoupena jako dovoz,po prvním majiteli.

Tuto motorku jsem koupil docela levně.(jenže)než jsem ji dal na ČR doklady tak to byly docela nervy,bez čistopisu už nikdy!!!Jenže potom to začalo.Jelikož si potrpím na původní a hlavně dobrý technický stav, tak jsem za ní dal tolik, jako bych ji koupil v čr.Přední kotouč+destičky,repase tlumičů +olej,nová kostka zadního tlumiče,řetězová sada DID,znak na motor,lanko otáčkoměru,zadní guma,svíčky,olej+filtr,vzduchový filtr,zrcátka,plexi štítek ten je super, a to jsem už určitě na něco zapoměl.Potom spousta lakování, budíků, kyvky, stojanů a dalších drobností.Teď vím co mám a v jakém stavu.Jsem s ní moc spokojený.Super jízdní vlastnosti,startuje na poprvé za studena i tepla, olej nežere, spotřebu při svižné jízdě 4.5l Mám ji rok a najel jsem asi 2800 mil 4480 km. Pokud bude příští rok více času, tak se vydám na nějaký delší výlet.
Tak prodáno.
Velice rád na tuto motorku budu vzponínat
Nikdy mě nikde nenechala,ani jsem jí mepoložil

kawaděd72
kawaděd72 napsal 17.02.11 v 11:52

Vidím ročník 99 tenhle měl i kluk než jí prodal ,ale u vás mladých to chápu táhne vás to pořád něco zkoušet jen na sebe dávejte pozor Tvému půlitru dávám 10b a přeji šťastnou ruku při prodeji a následnému výběru nové

rodrigo
rodrigo napsal 09.12.10 v 20:01

Pěkná GS Ať jezdí 10b.

Rajko-Radas
Rajko-Radas napsal 06.12.10 v 16:52

Díky neboj taky přijde doba kdy jsi pořídíš Bandoura,ale to tvoje GS taky moc pěkná at frčí

Ales600
Ales600 napsal 16.11.10 v 23:37