Honda CBR 600RR (2005)

Vlastník Snakey
Vloženo 5.12.2009
Aktualizováno 25.3.2015

Svižná, malá ďáblice s andělskou fasádou!

První dojmy - Celkem silná, ale velice uživatelsky příjemná motorka. Citlivá a rychlá odezva na plyn a hladký nástup výkonu mile překvapil. Naopak agresivní brzdy, které chtějí trochu cviku, můžou nadělat pár vrásek na čele. V malých rychlostech mají řidítka tendenci se zavírat, avšak ve vyšších reagují i na sebemenší podmět a ochotně jdou do zatáčky.

Koupena 24.11.2009 z Lužnice. Za 5 sezón jsme spolu najeli přes 50000km bez větších karambolů a s jedinou závadou (prošoupaný drát někde pod nádrží odstřihl elektriku do motoru). Průměrná spotřeba se drží od 4,5 - 5,5 l/100km.

Motor je do 7000 ot/min velice klidný (až moc), ale poté se rozpoutá peklo :) . Převodovka pracuje přesně, podvozek zvládá i nejhorší české silnice (kolo od asfaltu sice nepustí, ale vymlátí vám zuby...). Brzdy jsou dle mého názoru skvělé, i když zadní samostatně v podstatě nebrzdí (asi to tak má být, neboť při použití obou jde zadni kolo lehce zablokovat). Díky výfuku pod sedlem z úložného prostoru nezbylo témeř nic a vejde se tam leda tak lékárnička a peněženka.

Zatím jsme spolu projeli velkou část Bavorska a Rakouska, celé Chorvatsko, Černou horu, Bosnu a Herzegovinu, Korsiku, Sever Itálie, Dánsko, Slovinsko, Slovensko a kousek Polska, Albánie a Maďarska. Řekl bych, že se na ní dá i obstojně cestovat (i offroad jsme zvládli ). Po delších cestách bolí za krkem, ale zvládl jsem i 850 km/den. Jako zavazadlo použivám textilní tašku na zadní sedadlo od Motodetail, která se rychle nandá i sundá a neulítne, ani když za to vezmete.

Daviiido
Daviiido napsal 03.10.12 v 13:33

Luxusní fotky...10b

Ales600
Ales600 napsal 19.12.10 v 08:54

Pěkná cebruška ať slouží jasná 10

burak
burak napsal 17.08.10 v 17:28

krásný CBRko, přeji at ti dělá jenom samou radost a vždy tě doveze do cíle . 10b bez debat

Jarky
Jarky napsal 17.06.10 v 23:42