Jawa 50/23 Mustang (1900)

Vlastník huskyman
Vloženo 3.12.2009
Aktualizováno 3.12.2009

takhle by se tento stroj dal charakterizovat!

Tak tenhle stroj je masakr, jede, jen když chce on, ale proto je to možná takové sranda. Co bych za tohle jako malý špunt dal Ale je pravda, že jeho potenciálu k vyblbnutí využíváme až ted´(hlavně ve stánku s pivem po závodě. Nudíte se? Nekupujte si medvídka mývala, ale pionýra. Sice jsme ho pořídili víceméně v kupě, takže už ho tu na profilech najdete. Ale spoustu věcí na moto vzalo časem za své. Stejně to je bezedný žrout času, po každým závodě X hodin oprav a úprav, co vylepšit. Ale nejvíce se osvědčuje taktika, pokud jede, nechat ho být a nic na něm nedělat, ani neumývat bahno Ale zpět ke stroji. Základ je v mustangu, nějaký vyvařovaný vzpěry na rámu, stupačky atd. a pořád navařujem vzpěry další a další. Zadní kolo "14" z dětské motokrosové motorky. Podvozek z MZ. Motor má 9ku primár a na spojce jsou ferodový lamely. Vizuelně nějaký ten blatník, uřízlý sedlo z klasickýho pionýra, motokros řídítka, rychlopal a zadní část z nějaký plastový reklamní tabule, vše hozeno do závodního žlutého laku. Jo a ještě abych nezapoměl na racingový nálepky Husqvarna Ale i přesto je na tom neskutečná prdel a i když momentálně leží rozloupnutej u krku řízení a dalšími "detaily" v garáži, už se těší na další sezonu.

Kohyman
Kohyman napsal 15.02.10 v 00:23

Pěkná motorčička :) Nějaká povědomá :) :D

SYKYDERBI
SYKYDERBI napsal 25.01.10 v 21:26

ZA 10 znám to :D sice sem si z něj udělal silnicu s plastama,ale tohle je asi lepší volba..mám rád takovýhle mustafy :D

medvidka
medvidka napsal 17.12.09 v 15:18

Fernando
Fernando napsal 16.12.09 v 09:01

Fakt paráda!Bral bych něco takového!Moc mě to zaujalo.Začnu o nějaké takové přestavbě uvažovat.

huskyman
huskyman napsal 03.12.09 v 15:48

Díky za komentáře Ale nechci, aby to vyznělo, že se chlubím cizím peřím, některé věci už tam byli, jako ty motokros řídítka, přední tlumiče atd, Ale je fakt, že se nám toho dost rozpadlo včetně motoru, takže přišla na řadu svářečka, pár ocel profilů, kladivo a podobně a pak to dostrojit... Ale je to fakt mrda, jako antistresová pomůcka svařování do dvou do noci doporučuju a pak dvě kola v závodě a konečná třeba pro rozlomení stroje, ale to k tomu patří