Moto Guzzi Griso 1200 8V (2009)

Vlastník mattua
Vloženo 29.11.2009
Aktualizováno 6.6.2011

Máme po garančce na 1500 km

Vloženo: 04.05.2010, Uskutečněno: 26.04.2010, Stav tachometru: 1890 km, Zhlédnuto: 4x

Jelikož je po první garančce, dávám k dispozici pár prvních dojmů při ježdění v plném rozsahu otáček. Oproti 1100 mám občas pocit pytle v otáčkách mezi 4-5 tis. Hlavně při vyšších rychlostních stupních. Nicméně se toto prý dělo i u 1100 s orig. koncovkou. Já jsem jí koupil již s laděným výfukem a průběh byl OK. Nad 6 tis ot. nastává zásadní rozdíl v průběhu mezi 1100 a 8V. Nové Griso chytne druhý dech a musí říct, že je opravdu znatelný.
Přední brzdy fungují parádně, jenom si člověk musí zvyknout za ně trochu vzít. Obecně jak spojka, tak brzda jsou tužší. Jak jsem již psal, pečlivě sleduju spotřebu a čekám, kdy si to začne pomalu sedat, protože v tuhle chvíli se mi rozsvítí rezerva cca po 140 km, což mne tedy moc netěší. Uvidíme. Maličko mne překvapil stojánek, který je limituje náklon vlevo, což mne trochu štve hlavně z důvodu bezpečnosti. Celkově jsou pocity parádní a spokojenost rozhodně veliká:)

• Servis na 20 000 km

Tentokrát jsem vyrazil na servis kousek za Olomooc za Standou Krátkým a byla to dobrá volba. Krom toho, že jsem se fajn projel a super zmoknul, tak to bylo fakt milé zase vidět někoho, kdo ke Guzzi přistupuje jako ke kus

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 06.06.2011
    Uskutečněno: 04.06.2011
    Tachometr: 20350km
  • Blinkry do matu a logo

redesign blinkrů ze stříbra na matnou černou + změna loga na nádrži z originál červené na černo-stříbrnou. Je to teď víc decent:-)

Vloženo: 28.04.2011
    Uskutečněno: 28.04.2011
  • Koncovka výfuku - jiskření

Se začátkem sezóny jsem nechal konečně vyjiskřit co jsem původně chtěl již při výrobě koncovky, leč se nezdařilo. Takže díky chlapcům v Jablonci už je koncovka komplet!

Vloženo: 28.04.2011
    Uskutečněno: 28.04.2011