Blata Blata 2.5 (2008)

Vlastník -Caddy-
Vloženo 15.11.2009
Aktualizováno 7.11.2010

Je to Blata Midiquadard, ovšem podle tohoto serveru je to plnohodnotná 4kolka a patří na quadmania.cz, ovšem já s nimi nesdílím stejný názor, jelikož jí chci mít ve sbírce svých moto zde na motorkarich.

Tento stroj mně doprovází na většině závodů jako přibližovadlo s dá se využít na skvělé odreagování. Dají se na něm zkoušet všemožné triky, které vás jen napadnou. (jízda po zadku, po dvou kolech, atd.) 4kolka je celkem bezproblémová, mám do ní připravený nový motor ( vodník z Blatky Elite ), ovšem ještě na něj musím dokoupit kliku a bude kompletní, už k němu mám připravený výfuk a komplet chladící soustavu. Bude se ovšem muset předělat komplet uchycení motru a vyztužit rám. Alespoň mám přes zimu co dělat. \r
\r
Bohužel odcizeno, pokud ji někde uvidíte, napiště prosím. Odměna jistá.

-Caddy- napsal 05.09.11 v 19:45

Tak bohužel už rok nezvěstná.. odcizena =/

Martic
Martic napsal 19.11.09 v 11:23

krutá věc na vyblbnutí
koukám že máš tuhle českou značku opravdu rád ,
no tak ať máš tu 125ku co nejdříve , kolego
...jo samo že za deset ...

-Caddy- napsal 18.11.09 v 08:05

Mít peníze, tak já dávno mám blatičku 125 motarda.

roberto.cz
roberto.cz napsal 17.11.09 v 18:33

jo samo z estaci ..ale proste je to takova hracka.. staci malej polac a mas vystarano je to jako droga.. porad zkousis nove a delsi driftiky... hobadiny... mit penize uz ji davno mam

-Caddy- napsal 16.11.09 v 23:10

Jj, když jsem začínal jezdit, tak jsem si jí v Brně na hodinku půjčil a stejně jsem se od toho po té hodině nemohl odtrhnout . To Ti nestačí Blatka 125 ?? Co bych za ní dal !!