Blata Blata 2.5 (2000)

Vlastník Brooklynspeedy
Vloženo 29.7.2008
Aktualizováno 21.11.2008

Je to klasický Blata 2.5 sice mám tvrdší pružinky na spojku a větší trysku, ale to je tak opravdu pouze pro závodění, protože jakmile spadnou otáčky je konec.

Koupil jsem ho jako nepojízdný za cenu "číny". Původnímu majiteli se na rotoru uvolnila osička, která následně ulámala žebrování a lehce pocuchala zapalování. Koupil nový rotor i zapalování, nainstaloval, ale motor stále neběžel. Když mi tohle řekl do telefonu, tak jsem si řekl, že tam nic jiného složitého být nemůže, že je to v podstatě křovinořez a vydal se do Prahy pro bajka. S majitelem jsme se sešli na Zličíně, já Blatu prohédl, motor kompresi "nějakou" měl, vyfásl jsem ještě litr oleje Castrol TTS, zaplatil a odjel k domovu. Cestou jsem se ještě zastavil za švagříčkem, kterému jsem oznámil, že jsem si koupil bajka a cestou k autu mu vše převyprávěl. Pak jsem otevřel kufr mé kombíkové Xsary, on mi v jedné větě řekl, že jsem idiot a ve druhé: " VEM TO SEM TO ještě dneska pojede". Nebudu to dále na tahovat, vyčistili jsme karburátor a po 10 minutách jsme jezdili za barákem :) - byla to výborná koupě. Blata fakt funguje. V zatáčkách se nekroutí jako čína a občas, když na něm blbneme, tak se na něm sveze i manželka. Zažije se s ním opravdu strašně srandy a za ty prachy ... pohoda. Ceny brzdový destiček a pneu jsou také velice příznivé a přes blata.cz objednáte do týdne cokoliv.

Ještě jsem měl Gileru NGR 250 viz moje www stránky

konečně jsem sehnal TU správnou yamahu TRX 850!

eisyk
eisyk napsal 08.08.08 v 12:00