Honda CBR 1000RR Fireblade (2008)

Vlastník MarvyRR
Vloženo 4.11.2009
Aktualizováno 21.7.2013

Super mašinka, udělal jsem pár úprav. Zatím nový kapoty a lďáček od firmy Leo Vince má krásný zvuk.

První dojmy - Krásná, ovladatelná a lehká.Prostě radost na ní jezdit. Bohužel naše silnice pro tenhle stroj moc nejsou.

Miminko jsem koupil letos v lednu jako jetou, trochu jsem si ji upravil a v zimě proběhnou další úpravy : D hlavně výkonu ne že by tahle holka potřebovala přidat ale zajímá mě kolik se z ní dá ještě dostat, takže powercommander a K&N potom na jaře brzda a necháme se překvapit :). Jinak jezdí úžasně je krásně ovladatelná. Příští rok plánu že se poprvé podívá na okruh tak jsem zvědavý jak se předvede.

dewwil
dewwil napsal 26.03.11 v 20:28

hezký odrážedlo

Milosek.m
Milosek.m napsal 30.05.10 v 21:56

to je ale vrána

tomjed
tomjed napsal 15.03.10 v 23:24

hoj chlope jak pises ze si zvedavej nechci ti brat iluze ale nemusis byt nic z toho nedostans ba naopak budes rad kdyz to doladis a budes na tom aspon stejne jako s originalem ja tak mam i full system od arrow odbrzdeno a secteno se vsim vsudy 169bph 110nm takze mily system arow prodavam by the way nevis o nekom kdo by to chtel radsi si na to kup porady brzdy a spis veci ohledne podvozku to ocenis mnohem vic jinak uz mam v zaruce menenej druhej motor

Bikerrr
Bikerrr napsal 16.02.10 v 11:19

Hannspree - luxus - perfect

mija87
mija87 napsal 05.01.10 v 18:03

Jak se řekne mazel v množým čísle kluci? moc vámto sluší!!!