Suzuki VL 1500 Intruder (2000)

Vlastník Mašer
Vloženo 27.10.2009
Aktualizováno 20.4.2010

První cruiser, dovoz z Kanady, velmi dobře vybavená orig.doplňky, r.v. 2000

bejvalka.VéeLko byl můj první opravdový cruiser jak se patří.Tenkrát jsem si pochopitelně myslel, že ten nejlepší.Motorka se mi opravdu moc líbila a líbí se mi dodnes.Její barokní tvary z poctivého plechu jsou impozantní.Motorku jsem koupil jako dovoz z Kanady.Byla velmi dobře vybavena originálními a kvalitními doplňky - plexi s deflektory podél vidlic, padáky, brašny, opěrka splujezdce.A v černém laku byla vskutku krásná.Až s přibývajícími kilomerty se začalo ukazovat, že "tuhle" do hrobu mít nebudu.Svezení na ní bylo pohodlné a nebyl problém absolvovat dlouhé štreky.Celkově mohu říct, že byla i spolehlivá až na jedno, ale o tom později.První věc, která mne zarazila byla velká citlivost přední vidlice na opotřebení pneumatiky, která měla ještě daleko do výměny.Při deceleraci motorem, nebo při puštění řidítek docházelo nejprve málo, později k razatnímu rozkmitání řidítek.Kontroloval jsem nejdřív tlak v pneu, stav osy kola, dokonce jsem nechal 2 x přeměřit rám.Nakonec se ukázalo, že to bylo skutečně gumou.Po výměně pneu problém skutečně zmizel, ale ani tak mi ovladatelnost nepřipadala nejlepší při porovnání s jinými motocykly.Dále se čas od času dostavovaly problémy se startováním a to vždy v nejmíň vhodnou dobu.Strarter nebyl schopen převalit motor přes horní úvrať.Vyměnil jsem baterku, ale nepomohlo to.Kontrolovaly se kontakty na spínačích, batrce, pojistky, dekompresory ..., ale nic, čas od času prostě nešla natočit (před šraňkama, při odjezdu cca 40 motorek )Vyřešily to startovací kabely v brašně.Pak tahle motorka nemá nádrž, kde by jí motorka měla mít ...a to už si motorkář hledá důvody, proč prodat

mvacky
mvacky napsal 12.02.15 v 10:46 10b.

FIDO.
FIDO. napsal 29.10.09 v 19:44

krásný VL-ko 10b.

Boža
Boža napsal 27.10.09 v 21:13

Pěkná mašinka 10 bodů

BaluJarda
BaluJarda napsal 27.10.09 v 19:46

Pěkný parník ,jenom by to chtělo víc fotek .
Máš to za 10