Suzuki SV 1000S (2003)

Vlastník filipoSV
Vloženo 4.10.2009
Aktualizováno 9.12.2011

Myslím si, že je teďkon jediná svého druhu

No je hezká ty pruhy se mi na fotkách vůbec nelíbyli a nakonec je doopravdy docela pěkná. Čeká ji ještě mnoho úprav, než bude podle mě opravdu dokonalá, ale zima je dlouhá. Je celkem pohodlná, oproti tátovo sp1, ale na nějaký dlouhý cestování to asi taky není, to se ještě dozvim. Má leo vince (dokonalý zvuk), celokapota, tmavší plexi MRA, originální tlumič řízení. Jak jsem řikal čeká ji ještě mnoho úprav, hlavně umejt, protože člověk předemnou byl hroznej dobytek, takže nový komentář a foto až po zimě.

26.3.2010- Tak máme za sebou pár ujetejch km a nemůžu si stěžovat, podvozek drží podle představ, brzdy dostačujicí a výkon víc než dostačujicí.

8.11.2010- Tak máme asi nejspíš konec sezony, protože počasí nám nějak už nepřeje a přát asi nebude. Na SV jsem toho najel celkem dost za ten rok a je to paráda, na motor si nemužu stěžovat, podvozek lehce pokulhává, ale přes zímu už se plánujou úpravy, takže se tenhle problém odbourá. Největši problém SV je žraní gum, zadní vydržela 4000Km a je po ní, přední 6tis. a plošky jsou na ní pořádný, ale u litrovýho dvouválu to je normál. Přemejšlím i nad novou barevnou kombinací, nejspíš bílá (černá), ale ještě nejsem uplně rozhodnutej.

15.3.2011- Motorka je kompletně předělaná, Vidlice z GSXR, překopaná kyvka, černá metalíza Suzuki... Není toho nějak strašně moc, ale odboural jsem, myslím si, problém motorky a tou byl podvozek, ten lehce pokulhával a tedkon, co jsem na ní jel to je vážně nářez a o 100% lepší, tvrdý, pevný, tak jak jsem to chtěl

dejf.
dejf. napsal 10.12.11 v 00:14

moc pekny SV ...akorat bych přemlasknul černě ty zavazicka a hlavne vyhodil ty otresny hefty. Jinak fakt supr

jendos22
jendos22 napsal 23.04.11 v 11:49

nice

-Jandys-
-Jandys- napsal 14.04.11 v 22:16

gute

jendos22
jendos22 napsal 09.02.11 v 13:58

dej sem fotky, ondřej řikal žes to přemaloval

Jarky
Jarky napsal 04.11.10 v 21:47