Jawa 250/559 panelka (1966)

Vlastník Ladyk
Vloženo 2.10.2009
Aktualizováno 2.10.2009

Postaveno z vraku...
Tři roky mé a hlavně otcovi práce...
Nádhera jen se na ni podívat...
A zážitek z pár km dlouhé vyjížďky není třeba komentovat...
Ještě kdyby se tak našla sajda..

Koupena ve velice špatnám stavu.

Bylo třeba vše rozebrat opravit, místy udělat nové díly a pak to opět pomalu dávat dohromady.

Motor kompletně po GO,opravena celá elektroinstalace.Výfuky koupeny nové,nádrž zevnitř vyklepána zavařena a nachromována stejně jako ostatní chromované díly.

Skrz tu blbě velkou značku co sem dostal při přehlašování bylo potřeba udělat celej novej závěs na páva a další rok trvalo než sme sehnali originál zástrčku na propojení světel motorka - pav.Atd atd atd dalo by se pokračovat hodně dlouho v součtu provedené práce.

Je třeba ještě poladit pár věcí,dokoupit maličkosti jako je odznáček na klaksonu, vychytat mochy, vysoustružit nové čepy do závěsu atd a bude..a je to kráska k pohledání...aspoň pro mě na těch pár km co se s ní jedou začas projedu.

panela
panela napsal 27.06.16 v 22:49 8b.

Pěkný lak, trochu mě do očí bije světlo z kejvy a řezaná maska

Bikerr3979
Bikerr3979 napsal 18.06.15 v 18:31 10b.

Mooooc pěkná.Já teď repasuji javu 592 s pavem 41 a nemám propojovací konektor z motorky na přívěs a nemám ani originální držák tohoto konektoru.Chtěl bych tě touto cestou požádat zdali bychom se mohli někdy v Brně potkat a já bych si od tebe oměřil držák konektoru a případně bys mi mohl poradit kde shánět konektor.Pokud by ti to nevadilo dej zprávu na můj profil byl bych moc rád.Bydlím u devíti křížů takže bych to neměl daleko.Měj se fajn.

Vycho
Vycho napsal 03.01.13 v 13:20 10b.

Náádhera ..

achmel6