Kawasaki ZR 7 (1999)

Vlastník mattymatty
Vloženo 24.9.2009
Aktualizováno 17.2.2010

Skvělý stroj. Přídavný malý blatník nad zadním kolem, prošívané sedlo, padáky.

Je to moje první "velká mašina", předtím jsem jezdil na Jawě 350 a nedá se s tím kromě dvou kol v podstatě nic srovnávat. Jízdní vlastnosti super. Během prvního týdne najeto cca 800km a prostě jedním slovem paráda.

Při delší jízdě mi chybí ukazatel rychlostních stupňů, ale to se časem odladí, až ji budu mít najetou a naposlouchanou. Chybí mi tu ale šestý stupeň, který by si jistě zasloužila.

Jinak maximální spokojenost, překvapilo mě, jak skvělý je tento stroj v porovnání cena/výkon oproti Hornetu...

s.Pavlis
s.Pavlis napsal 23.03.15 v 20:29 10b.

Toky jsem ji měl, supr.

mattymatty
mattymatty napsal 15.10.09 v 08:46

Chlapi díky za chválu :) Sedlo si nemůžu vynachválit :), klín závidím :) Tak ať to jezní i Vám všem :):)

Vlček
Vlček napsal 29.09.09 v 16:17

Hojda tak ať slouží a dělá radost tvoje Kawička To sedlo je moc pěkný taky se po něm poohlížím na podobným už jsem seděl a paráda !Tak zdar a hodně krásných km přeje Vlček!

DedekZR7
DedekZR7 napsal 25.09.09 v 17:48

pěkná sestřička té mé.at šlape.Dědek

WilliS
WilliS napsal 25.09.09 v 09:03

Zr 7 je dobrý stroj, měl sem tu čest ho chvilku mít a byl sem nakonec spokojen a rád na ni vzpomínám, hlavně na zvuk a tah od spodu Kdybych ji ještě měl, tak stejně jako Jandys bych Ti záviděl to sedlo [lol a navíc i ten blaťas Chjz opatruj ji