Yamaha YZF-R125 (2008)

Vlastník Ko.viK
Vloženo 23.9.2009
Aktualizováno 23.9.2009

Moje druhá motorka. Zase 125ca. Naskytla se dobrá koupě a já se jí rozhodl využít.

Po Yuki sm znatelný rozdíl. Všechno perfektně fungovalo a šlapalo. Výkonově v rámci možností pěkný rozdíl, jízdní vlastnosti uplně někde jinde. Určítě pořádný krůček k lepšímu.

Motorku jsem pořídil od známeho spíš jenom na zkoušku.

Časem se pro mě opravdu ukázala jako uplně nevhodná, ikdyž měla strhující dyzajn silniční motorka není nic pro mě.

Zprvu na podzim jsem se při vyjíždkách měl tendenci kochat krajinou, ale v nejlepším jsem vždy dostal ránu od silnice div jsem nevyskočilz motorky:) Takže pro tento učel se použít nedala.

Na jaře jsem na ní začal dojíždět do školy 150km daleko, po necelých dvouch hodinách s plynem na doraz a zalehlý za miniplexisklem jsem toho míval opravdu dost. Rychlost byla tak akorát, na rovinkách se dalodržet 120 - 130km/h, tona nějaké velké předjídění nebylo, ale rozhodně nebrzdila provoz.

Spotřeba při takovém použítí byla uplně úžasná kolem 2,6 litru a s velkou nádží sem byl u benzínky jen občasný návštěvník:)

Pro baťůžek byla ale Rka krajně nepohodlná a všechno i přes její kvality nahrávalo tomu, že bude muset taky z domu.

Výkon 11kw je na takovou motoku prostě málo, kdyby to šlo, zasloužila by si víc.

Nage
Nage napsal 25.10.09 v 19:32

super strojovna...

MaJkY1
MaJkY1 napsal 25.10.09 v 09:09

Pěkná at ti dělá jen radost a lítej nízko dávám za 10B

MisaV2
MisaV2 napsal 24.09.09 v 08:30

Bezkonkurenční dváca Ale 2T by ji slusel víc!

PATYN
PATYN napsal 23.09.09 v 18:06

pěknej mazel..

eriiik
eriiik napsal 23.09.09 v 16:00

pěkná hodně km bez nehod a poruch