Simson S 51 Elektronik (1989)

Vlastník Senno
Vloženo 11.8.2009
Aktualizováno 14.10.2010

Simson S51 Elektronik,12V, je po tátovi, který ho kupoval fungl nový, takže 0,-kč pořízovací cena

Se Simsonem jsem spokojený. Klasika 4kvalt, 50ccm, 12V.Občas sem tam zazlobí, ale je to Simson no :D. Simsona mám proto, že teprve začínám jezdit a uvidíme, jak výjdou finance a chtěl bych si na přístí sezónu koupit něco jinýho, doufám jen, že to bude nějaká 125 a výkon okolo 10KW (aby mě to vůbec uvezlo) :). Simson je idealní pro začátečníky na to "vyblbnutí" na silnicích. Vhodné do města, malá spotřeba, mrštnost, nízká váha atd. . Simson je po tátovi, takže sem nic nemusel kupovat :D.Táta kupoval Simsona jako voňavku, najel cca 19.000 km a pak skoro pět let stál opřenej v garáži. Před třemi roky jsem ho vytáhl, nalil benzín, doplnil olej a začal sem jezdit. Simson jezdí pořád, akorád sem teď musel hodně zainvestovat aby prošel STK. Nová zadní guma, nová baterka, nový nástřik, předělaná přední vidlice, nové brzdové pakny, motolékarnička a takové blbosti bez kterých bych nemohl vyrazit. Jsem zvědavý, kolik ještě kilometrů vydrží motor, je nově dělaný, tak doufám že dost.

Mám tam i pár maličkostí, které jsou po domácku vyrobené a které hned každý rozezná: 1.) Stojánek na levé staně (je ze staré Esky, ale Simsona v pohodě udrží. Po delším čase se stojánek ohnul do BŽ, takže je odstaněn, na starých fotkách je stále k vidění.) 2.) Zadní nosič (táta si ho tehdy dělal na učňáku, v pohodě se na něj vejde helma, kuft atd. Mám v plánu si do toho držáku udělat audio , mno uvidíme).

Huny
Huny napsal 28.12.10 v 14:59

Fid0

To ty spíš dávej bacha, aď ti na tem pincku něco neupadne.) Simson 4ever

Aleš-ák
Aleš-ák napsal 19.02.10 v 17:28

wayne07
wayne07 napsal 28.09.09 v 23:36

jo pěknej síma taky jsem na něm jezdil...aneb jak se řikalo u nás SIMSON PYČO...tak hodně km bez poruch...i když těm se asi nevyhneš dávám 10b.

Senno
Senno napsal 10.09.09 v 21:57

Rebel83, moc díky , s tou Kawou to vypadá na ještě hodně dlouho, nejsou totiž finance

Senno
Senno napsal 01.09.09 v 20:44

Jen si dělej prdel, já na novější nemám.