MZ ETZ 150 (1990)

Vlastník GhostDriver
Vloženo 2.8.2009
Aktualizováno 23.9.2009

Koupil jsem ji 2.8.09. Splnil se mi sen. Je to moje zlato. Nemůžu si ji vynachválit. Docela dobrý troj na naučení.

Je to dorbry stroj od němců.. Sice už ma nalitane přes 40 000, ale pořád jezdí. Je sice pravda že od ní už nemůžu očekávat to co dělala za mlada, ale na naučení to stačí. Chce to vyměni brzdové destičky, přední przdovou páčku , trochu nastříkat , zkontrolovat motor, spojku , převodovku a seřídit předstih. Těším se jak si to s ní užiju.

Tak dnes 3.8.09 jsem ji jel trošku provětrat. Ukázala se jako živá slečna. Spojka krásně zabíra, neprokluzuje. Do zatáček sedí krásně díky sportovní pneumatice. Krásně taha, sice to není nic závratného,ale zatím mi to stačí. Udělala se mnou maximalku 110 Km/h. Jsem zatím spokojen. až na pár drobností ktrere k tomu patří.

Tak už mám řidičák... Už jezdím konečně... je o parada... na takovy naučení paradní... měl jsem problem že mi to pořad zdechalo ,,, ale pak se to vyřešilo tím že jsem tam natankoval... nj asi špatna směs.. moc oleje :D. Tak uvidím jestli mě nezklame... snad ne... MZ meine love:D

17.8.09 . můj první pád... Jel jsem do zatáčky po úzke cestě... ze zatačky vyjelo auto, ktere jsem už viděl 50 m před sebou. Jenže jak jsme se měly míjet. blbec jel hodně+ na moji stranu ... tak jsem se s ním nechtěl střetnout nebo ho odřít tak sem zajel na trávnik, kde byla příkopa ktere jsem se naštěstí vyhnul ,,, ale stála tam debilní značka (max rychlost 30) do ktere jsem vrazil koskem řidítek (na pravé straně) Ještě že jsem se ji snažil vyhnout jinak by to dapadlo hůř.. Naštěstí se mi nic nestalo jen mě troch boli prst u nohy ... MZ to taky schytala:( ... Ma ulomenou stupačku a rozbity blinkr:((( ... A auto... to si ujelo ... Tak teď mam na auta ještě větší zlost... A pak že motorkáři jsou ti nejhorší.

JindraM
JindraM napsal 26.01.13 v 17:40 10b.

Hezká MZ, máš ji ještě? Minimálně 3x do roka pořádáme MZ srazy, tak by ses někdy mohl přijet ukázat

www.MZ-WORLD.cz - staré fórum na nové adrese!

kaencz
kaencz napsal 23.09.09 v 15:12

Mztka.. dobrá volba

GhostDriver
GhostDriver napsal 22.08.09 v 20:44

nevite kde seženu odvzušňovací ventil???

Lalin
Lalin napsal 07.08.09 v 13:27

Kurva, po ní jsem v osumdesátejch letech toužil

fantommz
fantommz napsal 03.08.09 v 16:35

Krásná mzetka ..taky jí mám :) když si jí vymazlíš a budeš se o ní starat bude tu věčně hodně km bez nehod