Honda CBF 500 (2006)

Vlastník Oťař
Vloženo 29.7.2009
Aktualizováno 30.7.2009

Spolehlivá, nenáročná, univerzální, stvořená akorát pro lidi, jako jsem já. Líbí se mi. Myslím, že jsem zvolil dobře.

Vlastnil a jezdil jsem na výkonnějších, větších, rychlejších, ale nebylo to ono. Až teď, kdy už čtvrtým rokem využívám služeb tohoto půllitra, cítím spokojenost. Je to naháč, proto mně nepřekvapuje, že při jízdě trochu více fouká. V rámu je zavěšen motor o obsahu 500 ccm, proto mně nepřekvapuje, že nejezdí 200 km/h.Tato motorka mně nenutí a nenabádá ke spěchu a rychlé jízdě. Tak to mám rád. V pohodě a klidu si jízdu vychutnávat a kochat se. K tomu netřeba stáda koní a hromadu newtonmetrů či hight tech zlepšováky.Každému co jeho jest.

Má CBF 500 je v originál stavu. Je zde však pár doplňků, které mi pomáhají na cestách, a to po ČR tak i jinde. Plexištítek, padací rám, zadní nosič, opěry pod textilní brašny, to všeod Givi, hlavní stojan odSWmotech. Jako úložných prostor užívám tankvak, boční textil. brašny a vak na zadní nosič.

Zatím najeto cca. 20 tkm. Projevila se závada spínače brzdového světla přední brzdy - očistit kontakty stačilo.

Spotřeba jecca.5,2 l/100 km, a to sólo, nebo se spolujedcem a plnou polní.

Montauk
Montauk napsal 06.10.15 v 14:33 10b.

Bateria
Bateria napsal 09.12.09 v 21:00

trpaslik72
trpaslik72 napsal 31.10.09 v 20:56

Máš stejnej názor na jízdu na motorce jako já, tahle motorka je úplně super, když člověk potřebuju předjet např. plechovku tak to stačí a zároveň to není žádnej zabiják. A ten dvouválec je úchvatnej.. Zamiloval sem se.

Michal.72
Michal.72 napsal 04.10.09 v 16:35

Je to kráska, dlouho o ní uvažuji a tvoje je moc pěkná, vše je krásně sladené kufry a tak.Přeju moc a moc šťastnejch km.

Jarda-Bekr
Jarda-Bekr napsal 29.07.09 v 19:52

Choper, cruiser a nebo tohle To je moje krevní skupina! Dávám 10 bodů a přeju hodně šťastných km