Yamaha XV 1100 Virago (1993)

Vlastník Lucky-Luke
Vloženo 22.7.2009
Aktualizováno 11.9.2011

Vloženo: 07.04.2010, Uskutečněno: 07.04.2010, Zhlédnuto: 4x

Tak vám takle jednou přijedu na parkoviště, vypnu motor, stočím řídítka do plnejch a zamknu je a slezu z motorky. Všímavější si teď říkaj "zapoměl napsat že vyklopil stojánek" nezapoměl - napsat - vyklopit jo. A tak se Máša poroučela na zem. Ták a kdo tě bude zvedat krávo! To mi nahlas vyklouzlo na parkovišti a nebyl sem sám koho to zajímalo. Pomoct se nikdo nehrnul, ale čumělo asi deset lidí. Máša šla nahoru sama, až sem čuměl že je nějaká lehoučká (to asi ten vztek) A tak koukám na řadičku, stupačky atd... Padáky sou dobrá věc a tak to odneslo jen sklo v zrcátku. Už sem se pomalu smiřoval s koupí novýho páru zrcátek páč sem si myslel že se mi s tím nikdo srá... nebude, ale v Gajerkách sem se setkal s pochopením a chlapík povídá "udělej si šablonu a já ti to říznu" Já si v duchu říkal "za dvě sta co?" a ptám se na kolik ta sranda jako přijde. Chlapík se srdečně zasmál a povídá třicet kaček. Paráda! Nechal sem si udělát obě protože to druhý bylo pěkně vyšeptalý. Původní byly z 2mm skla a nový z 3mm a ještě sklenář zabrousil hrany což u originálu nebylo. Já zaplatil 60kč nalepil na ně těsnění a vlepil je do "obalu a vypadaj zase pěkně!

• Loučení

Tak přišel ten den kterej musel přijít a já svoji Virguli prodal. Myslel sem že budu mít radost že je prodaná a já můžu koupit další, ale není tomu tak. I slza ukápla když na ní nový majitel odjížděl a nebylo mi z toho v

Typ: Prodej
    Vloženo: 11.09.2011
    Uskutečněno: 11.09.2011
  • Líbeznice 2011

Na tuhle akci motoparty Varani mě upozornil Balů Jarda a já pozvání rád přijal. Vyrazili sme s bráchou a akce se povedla. Vystoupilo asi šest kapel a bylo to vážně super i když asi pět hodin v kuse pršelo. Ale tenhle typ

Vloženo: 07.09.2011
    Uskutečněno: 27.08.2011
  • Mlejnka 2011

Tak mi to letos konečně vyšlo a já se po třech letech kdy jsem se z nejrůznějších důvodů neůčastnil podíval na akci hradecké party HoH Mlejnka 2011. Zázemí, organizace a atmosféra super. Ceny lidové, pivo dobré, ale co h

Typ: Sraz
    Vloženo: 07.09.2011