Yamaha XV 1100 Virago (1993)

Vlastník Lucky-Luke
Vloženo 22.7.2009
Aktualizováno 11.9.2011

Vloženo: 05.04.2010, Uskutečněno: 05.04.2010, Zhlédnuto: 7x

Sobotní výlet do Poděbrad nestačil a tak sme se Zuzkou vyrazili v neděli na výlet do Opočna kde jsme navštívili zámek a zámeckou zahradu a dál pak do Dobrušky kde byl naším cílem rodný domek Františka Ladislava Heka kterému Jirásek zkomolil jméno na F.L.Věk a všichno v tom svorně pokračují a tak na náměstí stojí dům U F.L.Věka místo Heka. Prohlídka jeho rodného domu byla pěkná. Veřejnosti jsou přístupné pouze dvě místnosti (co by taky člověk nechtěl za 20Kč na osobu) ale holčina co tam pracuje nám přednesla krásný výklad. Najeto "jen" 62 kilometrů ,ale bylo to moc pěkný!

• Loučení

Tak přišel ten den kterej musel přijít a já svoji Virguli prodal. Myslel sem že budu mít radost že je prodaná a já můžu koupit další, ale není tomu tak. I slza ukápla když na ní nový majitel odjížděl a nebylo mi z toho v

Typ: Prodej
    Vloženo: 11.09.2011
    Uskutečněno: 11.09.2011
  • Líbeznice 2011

Na tuhle akci motoparty Varani mě upozornil Balů Jarda a já pozvání rád přijal. Vyrazili sme s bráchou a akce se povedla. Vystoupilo asi šest kapel a bylo to vážně super i když asi pět hodin v kuse pršelo. Ale tenhle typ

Vloženo: 07.09.2011
    Uskutečněno: 27.08.2011
  • Mlejnka 2011

Tak mi to letos konečně vyšlo a já se po třech letech kdy jsem se z nejrůznějších důvodů neůčastnil podíval na akci hradecké party HoH Mlejnka 2011. Zázemí, organizace a atmosféra super. Ceny lidové, pivo dobré, ale co h

Typ: Sraz
    Vloženo: 07.09.2011