Yamaha FZ1 N (2008)

Vlastník PetrCBF
Vloženo 21.7.2009
Aktualizováno 6.6.2012

Koupená nová v Písku 21/7/09 . Prvních pár kiláčků mám za sebou a je to teda vážně dělo !
Doplňky - barracuda + PP tuning + PRO biker + vlastní výroba

[stream]http://www.stream.cz/uservideo/590616-yamaha-fz-1-n[/stream] Koupená v Písku v Motoshop Kabourek . Pro Písecký salon pana Kabourka jsem se rozhodl i přes to , že jsem Pražáček a Yamaha je kousek od mého domu a ve Středních Čechách jich je X . Žádný z dealerů v mém okolí nebyl schopen mi domluvit zkušební jízdu . A v Písku to nebyl až takový problém . Sice jsem se vozil na peklo stroji Pepi Sršně , ale zas tak to nevadilo , tedy až na to , že nebyly zrdcátka a blinkry . Pepo díkec . Po pár metrech bylo jasný , žeji musím mít !!! A týden na to už je doma .Pocity zatím kladné , ale rozepisovat se zatím není o čem . Zajíždím ! Po zajetí řádně doplním . A super zážitek - viděl jsem celou montáž od vybalení z bedny až po komplet !

Doplňky 2009-2010 : na radu Sršňáka - přední menší 16zubová rozetka SUPERPROX(je to sakra znát) , páčky od PPtuning , rolničky do kyvky a hvězdičky na vidle od PROOBIKES , padáky od BARRACUDAMOTO , padáky do os kol a skrz rám vlastní výroba:) - zřejmě se líbí tak jsem je začal vyrábět pro kamarády a známé , dokonce se ujali tak , že s nimi jezdí kluci DAFIŤÁCI na úplně nových BMW i závody .

V roce 2011 : montáž doplňků firem BARRACUDA A GIANNELLI --- PŘEPÁKOVÁNÍ , VÝFUK GIANNELLI VČETNĚ MEZI SVODŮ , PÁČKY , ŘIDÍTKA , HLINÍKOVÉ GRIPY , PŘEDSTAVCE , ZÁVAŽÍČKA , PADÁKY , ZRCÁDKA , PŘEDNÍ I ZADNÍ BLINKRY VČETNĚ REZISTORŮ , CELÁ PRDELKA POD SPZ I S OSVĚTLENÍM , HROMADA SAMOLEPEK A ŠUP S TÍM NA VÝSTAVU . :) :) :)

2012 : Výměna papírového vzduchového filtru za KN filtr , výměna oleje (Castrol Power 1 racing) , výměna olejového fitru (KN) .

cat-nikita

BESIP_FZ1 napsal 12.08.11 v 09:46

Moc pěkný ladičky Za mne 10b

Antesdeabrir
Antesdeabrir napsal 06.06.11 v 16:55

Pěkný to máš..:)..je nás málo... s klínkem

Berila
Berila napsal 25.05.11 v 17:00