Ducati 748 (2000)

Vlastník Diamonds.dog
Vloženo 19.7.2009
Aktualizováno 23.6.2012

Jedinečná designem i motorem. Plakát této motorky mi visel v pokojíku už od puberty, nyní po deseti letech jsem si splnil svůj sen. Koupena byla jako bouchačka z okruhu a rok a půl jsem ji dával do této podoby a ještě hodně zbývá.

Můj miláček. Když jsem ji poprvé nastartoval a posadil se na ni, pochopil jsem, kde se vzalo označení motorek jako "mašiny". Zátah od spoda to má jako TGV, zvuk jako parní lokomotiva a vibrace jako reaktor Temelínu. Přes rachot otevřené suché spojky není slyšet vlastního slova, ale co, tady nejsou slova potřeba. Zaklapnout jedničku, spojka se zakousne a ulicí je slyšet už jen dunění dvouválce do L podpořené párem Termignonů. Tady Vás nepodrží žádná elektronika, žádná kontrola trakce. Ostrej bajk , který Vás potrestá pokud se nebudete věnovat řízení naplno. Táhle záčky to je její , nasadit za tři a projet pod plynem, rozmyslet si zařazený stupeň nebo povolit plyn se nevyplácí. Dvouvál brzí motorem opravdu hodně. Lítáte po okreskách, na pumpě si pokecáte s lidma který jste nikdy neviděl, řidiči si to bleskají do mobilů a zase vyrážíte dál. Domu se vracíte, krásně unavený a s pocitem, že tahle motorka za to stojí a sny se mají plnit nejen o Vánocích.

Marty93
Marty93 napsal 20.01.14 v 21:12

Při čtení jsem se zasnil a přiblbě se usmíval. Pěkně psáno. Snad se mi taky poštěstí

enusim2
enusim2 napsal 12.11.12 v 10:02 10b.

pekny stroj a hezke doplnky.drahy konicek musim uznat:D tak at slouzi a dela radost. 10b

me2d78
me2d78 napsal 17.02.12 v 21:21

skvělej stroj, vymazlená..10b...

Kaabo
Kaabo napsal 15.02.11 v 11:13

Pěkně jsi vrátil jednu Ducnu do života...

DESMOFulcrum
DESMOFulcrum napsal 01.02.11 v 11:26