Blata Blata 2.5 (2008)

Vlastník Wojtěch
Vloženo 15.7.2009
Aktualizováno 24.7.2009

Moje touha po mini se mi splnila když jsem si koupil tenhle základní model od Blaty. Radši jsem dal přednost české kvalitě před Čínou a myslím, že se to vyplatí. Jen si nedovedu dost dobře představit ty nejvýkonnější modely, protože už tenhle lítá..

Jsem opravdu spokojený. Mini lítá jako drak. Přirozeně se musí nejdřív rozjet, ale už na nějakých dvaceti, dvaceti pěti kilometrech za hodinu stačí vzít víc za plyn a mini vystřelí jako střela. Vážně si nedovedu představit, jaký brutální zátah musí mít ty nejvýkonnější modely této české firmy. Problémy s motorem nejsou žádné, šlape skvěle.Zaznamenal jsem jen takové drobné technické věci, jako vývod výfuku z motoru se uvolňoval, po dotažení už drží, musel jsem měnit startovací lanko, protože gumový konec několikeré startovací pokusy nevydržel :) Myslím, že to je vůbec jediný zásadnější problém u téhle mini motorky. Že se člověk většinou při startování pořádně zapotí.Druhá věc je že člověk už po krátké jízdě smrdí jak z udírny :) Ale je to jasné, protože výfuk je hned pod sedlem a do benzinu se přilívá olej.. Jinak velká spokojenost.

pavelzelda
pavelzelda napsal 15.11.11 v 19:40

hezka

Novis46
Novis46 napsal 11.10.09 v 22:00

jezdíš někde s nějakou bandou?

Honzuna
Honzuna napsal 12.08.09 v 19:17

Zatím si jí jen půjčuju v pardubicích na okruhu, ale je to bomba ... jestli mě to "nepustí" tak za nějakou dobu budu mít v garáži taky jednu.

roberto.cz
roberto.cz napsal 25.07.09 v 14:56

mooc pekna a ta barva ji slusi jsme vzdy rikal ze Cervena Blata je nejviic sexy :-d a udelal jsi dobre koupit ceskou motku