Honda CBR 600F (2006)

Vlastník Smršť
Vloženo 16.6.2009
Aktualizováno 20.5.2010

Mám jí doma od 17.6. a zatím největší spokojenost.Koupil jsem jí v originálním stavu jak z prodejny. V budoucnu ,ale plánuju nějaké úpravy.
Je to prostě super mašina jen je škoda, že vydržela tak krátce

Recenze:

Jsme maníci, kteří vyráží na svých strojích vstříc jedinečným a skvělým dobrodružstvím.Blázni, pro které vůně benzínu, ubíhající cesta pod koly a svět vnímaný přes hledí přilby znamená život.Jsme parta lidí, kteří jsou v pohodě.

Jsme motorkáři!

Zkušenosti:

Zatím jen ty nejlepší, sedl sem si na ní jen s pár dávnými zkušenostmi s Hondou NSR125R .O téhle mašině sem snil už od roku 2001 kdy přišel facelift a ted jsem konečně hrdým majitelem. Docela rychle jsem se s ní sžil. Je to pohodlná a ovladatelná motorka

Předem musim říct, žeCBRko je přesně takový co se o něm říká i píše. To znamená pohodlný, vcelku komfortní, dobře použitelný i mimo sportovní nasazení a stačí jí povzbudit a sama se mění v sportovce,prostě motorka pro každý den.

Tak už spolu máme něco nalítáno zhruba přez 2500kma musím říct, že jsem opravdu s motorkou spokojen, výkon je víc než dost... krásně se klopí do zátaček,, V těch ostřejších jsme zatím spolu trochu nejistí ale to se snad ještě spraví chce to hlavně jezdit a sbírat zkušenosti;).. odpouští teda hodně chyb a sem za to moc rád prostě perfektní podvozek a účiné brzdy... Těším se na další vyjíždky a na to, že zas někdy s partou motorkářů pokecáme... ale je pravda že už nás potkal i první pád, který se přihodil na okruhu v Sosnové po podražení předního kola jiným motorkářem... a tím mě to trápí ještě víc... ale opravdu je nejduležitější že se nikomu nic nestalo ne;)

Takže všem přeju hodně štastě najetých km bez nehody a spokojené návraty domů.

Ales600
Ales600 napsal 20.11.10 v 15:50

Ahoj , krásné cébro měl jsem ho taky,ale je už prodané bu na něj pořád vzpomínat máš to za 10b
a přeji vše nej

WhiteS
WhiteS napsal 24.01.10 v 19:57

Krásný moto! CBRky prostě nestárnou! Jasných 10 bodů! Hodně kilometrů bez nehod, Whites

Adry
Adry napsal 11.12.09 v 16:29

Pěkná honda a pěkně píšeš o jedné stopě tak at ti zima rychle uteče a dávám za 10B

konros
konros napsal 26.07.09 v 10:07