Honda CBR 125R (2004)

Vlastník Emczin
Vloženo 14.6.2009
Aktualizováno 13.11.2011

Suprová motorka, vhodná pro začátek. Nejlepší a nejnovější co mám. Koupena 26.05.2009, najeto 13 160 km.

Podle mě nejlepší dváca, co si na začátek můžu přát, lehká, dobře ovladatelná a jak se říká: co je malé, to je hezké. Najeli jsme spolu přes 6000km a zatím mě nikdy nezradila a doufám, že to tak i zůstane.

Sice oproti 2T je to rozdíl, ale nemám motorku abych jezdil rychle, ale pro zábavu a tu Cbrka splňuje výborně. Původně jsem jí chtěl koupit novej karburátor, ostrou vačku, laděnej výfuk, tuning CDI a ještě nějaký blbosti, ale díky bohu jsem si to rozmyslel a koupil jen laďák giannelli a K&N filtr .

Moc zkušeností s ostatníma motorka nemám, předtim jsem měl skútra, jezdil s chopperem v autoškole, nějakej ten minibike by se taky našel, ale i tak si myslim, že je to výborná motorka a můžu jí všem doporučit.

Emczin
Emczin napsal 30.11.10 v 06:52

Díky :) užil jsem si jí dost, akorát potřebuju prachy na auto, takže je na prodej :(

Ales600
Ales600 napsal 29.11.10 v 22:35

Krásná dváca Honda užij si jí a hlavně opatrně máš to za 10b

Denulka14
Denulka14 napsal 05.05.10 v 20:39

Tý jo NOrmálně jsem si myslela že to je moje mašina i když jsi tam měl tu přilbu tak prostě nerozeznatelná a pak mi sjely kukadla na SPZku a není to moje... Jinak mnoho kilásků bez nehod...

Emczin
Emczin napsal 27.03.10 v 12:19

Já vim, moc to prožívám :) Zrcátko nechám vyříznout nový a páčku nastříkám konec na černo a dobrý..

Barney
Barney napsal 27.03.10 v 08:40

Pár šrámů no... ty naděláš Motorka se spraví, hlavně že ty si celej