Yamaha YBR 125 (2006)

Vlastník Kaci
Vloženo 30.5.2009
Aktualizováno 30.3.2010

Paradní dvacka. Jede skvěle a je dobře ovladatelná , nenáročná a spolehlivá. Měl jsem ji od srpna 08 a už je pryč.

YBRje pohodová motorka a kdo by chtěl dokázat opak má smůlu i když berete za plnej tak se to dostane svižně na 80km/h a pak konec motorka zrychluje opravdu pomalu.

Když se clověk snaží dá se zní vytáhnout něco málo přes 110.

Cestovní rychlost bych řekl tak 85km/h. Dalsi věc co vám na rychlejší jízde bude vadit jsou kola.Jsou hodně úzký a když je porovnáte s fichtlem není to takovej rozdíl.

Moc jistoty do zatacek nepřidá ani vzorek kterej je univerzalní (jsem se dočetl).je fakt že na jidzdu po měste to svůj účel plní dokonale a když pojedete na výlet někam dál taky to nebude vadit.Pokud pojedete pohodově YBR ukáže i svoje světlý stránky: pohodlnej posez, skvělá ovladatelnost, spolehlivost ,nízká spotřeba (poslední měření dopadlo asi 2,4 litru na 100km) hodně si cením budíků ,který jsou přehledný a maj i ukazatel paliva což se hodí. YBR je tak trochu číňan ale je videt že yamaha na ně dohlížela. Kdyby mi to nikdo neřek tak bych to nepoznal. Všechno funguje tak jak má a nemůžu si stěžovat. Na závěr zmíním zvuk. Neni špatnej ale je dost tlumenej. Když na tom jedu, neni to skoro slyšet teprve až poblíž motorky. nejhezčí zvuk je od volnoběhu až do 5000 ot/min.

Už je u novýho majitele. Byla to moc dobra motka a zazil jsem na ni hodně.
Přeju hodně km bez nehod a ať slouží noýmu majiteli.

-Bad_Boy-
-Bad_Boy- napsal 28.02.10 v 12:40

dobrá máša na začátek=) až na to že nejede ale jinak 10b

istonbike
istonbike napsal 05.01.10 v 11:20

Super ÝBéeRko na super fotkách za 10b krátkou zimu a lepší pneumatiky i tak ale opatrně štěrk nebo olej může číhat kdekoliv

Kaci.
Kaci. napsal 31.05.09 v 12:13

dik mrknu na ne

Danke
Danke napsal 30.05.09 v 18:41

Pekna, pokud nejsi spokojen s pneumatikami doporucuju Michelin Pilot Sporty. Stojej okolo 600 Kc a drzej perfektne - az na stupacku.