Suzuki SV 1000S (2004)

Vlastník kmart
Vloženo 4.5.2009
Aktualizováno 6.10.2010

SV 1000S - dlouho jsem váhal, ale tohle rozhodnutí bylo prostě správné. Pocit superbiku, pohodlí cesťáku, já jsem spokojen.

Nedalo mi to a rozhodl jsem se si k DRku přikoupit ještě nějakou silničku. Nechtěl jsem znovu supersporta 600cc a tak nějak vůbec jsem nechtěl znovu 4válec. Dlouho jsem váhal mezi RSV, SVčkem, SPčkem apod. ( jj, hodně podobný stroje taková Mille a SVčko ) a díky nabídce, která se neodmítá, jsem se rozhodl pro SV. Jelikož ji používám hlavně jako dopravní prostředek do práce ( 60km jedna cesta po silnicích 1. tř. ) chtěl jsem i praktičnost a pohodlný posaz, což moje SV splňuje díky vysokým řidítkům z N verze beze zbytku. Nebudu to rozvádět, je to super stroj. Jede a jede moc. Je super pevná a super ovladatelná. Vyměnil jsem přední 17-ti zub. kolečko za 16, aby se motor na 6ku ve 100km/h nepodtáčel pod 4 tisíce ( prý dvouválce jedou odspodu, haha, možná čopry ) a teď je to TO ono. Občas mě vyděsí rozkmitání řidítek i na silnici bez hrbolů v rychlostech více než vysokých, sériový tlumič by si určitě zasloužil výměnu za lepší s nastavitelnou tuhostí, ale dá se to předem poměrně dobře odhadnout a žít s tím. SVčko je moje 12. motorka a můžu říct, že to je zatím asi to nej, co jsem jezdil. Je jako velká, ale zároveň lehká, hodně silná a super ovladatelná carvingová lyže )

17.72010 - prodáno, ale spokojenost velká až do konce

Melli
Melli napsal 12.05.09 v 20:07

Super stroj, jj a modrá je dobrá

PetrSV
PetrSV napsal 08.05.09 v 16:48