Honda CBR 1100XX Blackbird (1997)

Vlastník dmedon
Vloženo 30.4.2009
Aktualizováno 3.5.2012

Vloženo: 30.04.2009, Uskutečněno: 11.04.2008, Zhlédnuto: 4x

Wroclav (pl) Ráno v 10.00 hod. odjezd z HK, Trutnov, Královec, Kamienna Gora, Wroclav a druhý den zpět. Nádherná projíždka. Po cestě tam bylo počasí vcelku fajn až na hranice, kde začal brutal liják. Hodku jsem seděl na zastávce a pak jel dál. V první vesnici na mě blikalo několik aut. Jel jsem pomalu, ale i tak jsem očekával nějakou vylomeninu. Ta přišla o několik stovek metrů dál v centru obce, kde se přes silnici valil doslova malý potok o hloubce cca 30cm. Když jsem se ho snažil opatrně projet, tak v protisměru bez pribrždění do toho vlítnul kamion a zvedl předemnou cca 3m vysokou bariéru vody fakt super!!Byl jsem tak překvapenej že jsem stihl jen sklonit hlavu a bariéře nastavit přilbu. Případal jsem si jak na serfu. stěna se o mě roztříštila a ja si připadal jak potápěč. Když jsem to projel tak jsem o pár desítek metrů dál zastavil a šel si vylít boty. Byly až po okraj plné vody obdobně na tom byly všechny ostatní věci :)) Fakt zážitek. Ten zbytek cesty mě byla neuvěřitelná kosa! Cestu zpět opět pršelo, ale už jen decentně. Jen škoda, že jsem neměl foták.

• První pořádná vyjíždka směr Ceské Budějovice celá cesta 550km. Potřeboval jsem odevzdat bakalářskou práci a auto jsem měl v servisu, tak proč nevyjet na moto :)) Nohu jsem tentokrát již na stupačku dostal :)) vykloubené

Vloženo: 30.04.2009
    Uskutečněno: 23.04.2009
  • Letos moje první krátká vyjíždka jen před barákem. Po úrazu nohy jsem neschopen a blek je v garáži. Ukecal jsem rodiče zda si můžu moto převézt k nim do zimní zahrady, kde bych ji připravil na sezonu a udělal nějaké nové

Vloženo: 30.04.2009
    Uskutečněno: 06.03.2009