Honda CBR 1100XX Blackbird (1997)

Vlastník dmedon
Vloženo 30.4.2009
Aktualizováno 3.5.2012

Vloženo: 30.04.2009, Uskutečněno: 06.03.2009, Zhlédnuto: 2x

Letos moje první krátká vyjíždka jen před barákem. Po úrazu nohy jsem neschopen a blek je v garáži. Ukecal jsem rodiče zda si můžu moto převézt k nim do zimní zahrady, kde bych ji připravil na sezonu a udělal nějaké nové vychytávky. Po souhlasu jsem dal klíče otci, at mě pro bleka zajede. Když přijel od garáže do ulice nedalo se to vydržet a jel jsem se projet alespon po ulici nesložil jsem nohu na stupačku. Tak jen pomalu a kousek, ale i to zahřálo na srdci. Bylo to super. Pak už mě ho hodil tatík do zahrady a já začal rozebírat a pracovat.
- nový mot. olej castrol, filtr
- brzdové obložení přední i zadní
- výměna kapalin brzd a spojky
- vzduchový filt KN
- nové gripy s vyhříváním
- nové sedlo s imitací karbonu taky s vyhříváním
- nový lak přední masky a bočnic, byl už moc poškrábaný od kamenů
- tahokov do všech otvorů v kapotáži včetně ochrany chladiče
- nový alarm s náklonákem a mikrovlnným čidlem práce 3 dny fakt mazec
- osvětlení šroubů rz
- osvětlení čirých blinkrů
- kompletní přezutí (letos na Continental) slyšel jsem na ně chválu, tak pak písnu jak jsem spokojen

Loni jsem instaloval :

- xenon fakt bomba
- čiré blinkry
- dig. teploměr s hlídaním dobíjení
- výměna regulátoru dobíjení
- dvě zadní gumy Pirelly a Bridgestone obě super
- do bočnic kapotáže tahokov

• První pořádná vyjíždka směr Ceské Budějovice celá cesta 550km. Potřeboval jsem odevzdat bakalářskou práci a auto jsem měl v servisu, tak proč nevyjet na moto :)) Nohu jsem tentokrát již na stupačku dostal :)) vykloubené

Vloženo: 30.04.2009
    Uskutečněno: 23.04.2009
  • Wroclav (pl) Ráno v 10.00 hod. odjezd z HK, Trutnov, Královec, Kamienna Gora, Wroclav a druhý den zpět. Nádherná projíždka. Po cestě tam bylo počasí vcelku fajn až na hranice, kde začal brutal liják. Hodku jsem seděl na

Vloženo: 30.04.2009
    Uskutečněno: 11.04.2008