Honda NTV 650 Revere (1991)

Vlastník Enre
Vloženo 25.4.2009
Aktualizováno 6.11.2011

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 9 záznamů

nekarlos
nekarlos napsal 13.03.13 v 18:15 10b.

MagorkaJuniorka
MagorkaJuniorka napsal 02.01.10 v 16:14

I když Hondy moc nemusím ,tohle je fakt kráska... Dávám 10 bodů

Enre
Enre napsal 16.07.09 v 22:18

Škoda jen, že má hodně vzadu a nahoře stupačky. To mi kazí radost z cestování (nebo jsem moc vyrostl ), každou chvíli je potřeba narovnat kolena. Nemáte někdo zkušenost s přídavným plexi? Namontoval jsem a stale bojuju s hlukem.

p.epanica
p.epanica napsal 15.07.09 v 00:05

Zdar, trošku musím nesouhlasit s tak zvaným tvrdším převodem než řetěz a sjížděním zadní gumy. Měl jsem 450 s řetězem a o dost lehčí než NTV a stejný model gumy mi vydržel tak či tak něco k 10 tis.km. žádný výrazný rozdíl tam nebyl.
Ale jinek plně souhlasím blbuvzdorný stroj bez nároku se slušnou spotřebou a příjemnými jizdními vlastnostmi na cestování.

Adry
Adry napsal 08.07.09 v 18:48

Moc pěkná dávám 10b

ra.rasch.ek
ra.rasch.ek napsal 21.05.09 v 23:10

Měl jsem ten samý rok. Udělala super službu, ale pak už nestačil výkon a podvozek byl taky hodně houpavej. ZA pěkné peníze se objevil litrový Raptor. Ale přes 20t km dala a jak píšeš, jen gumy a náplně. Ještě teda ložiska pod kardanem na motoru. Ale super stroj, pro menší postavu, nebo drobnou slečnu to je uplně báječná motorka. Škoda, že tu mou nový majitel do měsíce rozvěsil tak, že už ani neni poznat, že to byla motorka

TomCX
TomCX napsal 02.05.09 v 10:36

Dík za pochvalu CX. O NTV jsem také uvažoval, ale pak jsem zahlédl CX a bylo rozhodnuto.

nevergiveup
nevergiveup napsal 26.04.09 v 19:54

Pohodová motorka, měla jsem možnost na ní jezdit v autoškole a ráda na ni vzpomínám...ať slouží

Milan1963
Milan1963 napsal 25.04.09 v 20:37

Hezky o ní píšeš,no a je to hezká motorka.Slušela by jí drátěná kola,ale s tím nic neuděláš.At ti dál dobře slouží.a 10 b.