Jawa 350/360 panelka (1970)

Vlastník Atikmarny
Vloženo 24.4.2009
Aktualizováno 30.7.2020

Jawa 350/360 Military
Unikátní nadčasový stroj.

Motorka koupena od Autobazar Neratovice

První dojmy - Zakoupeno před 31 lety, byl jsem mladší a lehčí. Motorka je stále na číslech s STK.

Tento stroj má pohnutou historii tím, že byl nejdříve v majetku Lidových milicí.

Po slavné sametové revoluci byl majetek této organizace rozprodáván a mně se podařilo dvě Jawičky zakoupit cestou autobazaru v Neratovicích již v červnu 1990.

Zakoupil jsem si jednuv civilní verzi a jednu v úpravě Military (regulovčíci znají).

Ovšem majitelem té "civilky" jsem byl jen 2 měsíce. Čorkaři ji ukradli před domem v Praze v momentě, kdy jsem dojel z práce a došel si do bytu pro klíče od kočárkárny, kde jsem parkoval. Byl pěkná, brčálově zelené, chromové výfuky, kola, kryty nádrže - no prostě kus!

Od té doby moje Jawička ve vojenském kabátku je stále v originálních barvách a údržba se týká pouze technických věcí, tak aby jízda mohla být co nejbezpečnější.

Vzhledově však nechávám vše tak jak a je a dokonce i odemčená mi zůstala do dnešních dnů.

cmiral
cmiral napsal 31.07.20 v 08:06 10b.

T-1000
T-1000 napsal 11.01.10 v 16:55

Také jsem měl přesně takovou. Už je pryč, škoda jí. Byla o rok starší. Hlídej si jí a udržuj. Pozná se dobrý vkus. Někdy na Jawakci...

kasmar
kasmar napsal 25.04.09 v 13:56

Ta první fotka je dobrá! Samozřejmě z pohledu zelenou barvou nepoznamenaného mozku

Milan1963
Milan1963 napsal 25.04.09 v 10:07

At se ti podaří ji uchovat a mnoho pohody s ní přeju!