Yamaha FZ6 N (2005)

Vlastník mista
Vloženo 19.4.2009
Aktualizováno 21.7.2011

Je to taková kráska. Už když jsme jí s přítelem viděli, tak nás okouzlila a to nemluvím o první jízdě na ní. Získala si nás jednoznačně oba

Mé zkušenosti jsou zatím jen z místa spolujezdce. Motorka je přítele, ale v brzké době pokud mi to zdravotní důvody dovolí plánuji obohatit i svůj řidičský průkaz o zaplnění kolonek které jsou vyznačeny pro typy motorek.

Těším se na nové a nové zkušenosti a jen příjemné překvapení ať už jako jezdec, nebo spolujezdec, protože tahle motorka za to opravdu stojí!!!

První sezonu máme všici 3 úspěšně za sebou a snad brzy přivítáme další.

Z mého pohledu jakož to spolujezdece si nemohu stěžovat (krom toho, že se vzádu začínám nudit ) tak pohodlí na cestách je dostačující i na delší trase (a v dešti to má výhodu sedět vzádu, co si budeme povídat

Přesto není na to poznávát krásy naší vlasti s vlajícími vlasy ve větru a paprsky slunce v zádech...

FZ6 si zaslouží obléct do nového kabátku, proto na ní plánujeme ještě něaké vzhledové úpravy ( Karbonové zrdcátka, sedlo do černo červené kombinace, výfuky... )

Tak... uvidíííme ale zatím má u nás plný počet bodůůů

Tak letos sezona zahájena

Ruslan
Ruslan napsal 21.12.12 v 10:57 10b.

supr obě dvě,jak tělo tak jí duše a prcek je krásný,hodně šťastných kilometru. čus

Miro_CZ
Miro_CZ napsal 01.04.12 v 12:47