Yamaha XT 350 (1985)

Vlastník Freeman11
Vloženo 14.4.2009
Aktualizováno 28.11.2010

Vloženo: 05.08.2009, Uskutečněno: 05.08.2009, Zhlédnuto: 7x

Tak konečně první větší vyjížďka do terénu :) E-09 nedrží v blátě zrovna krásně, ale je to lepší než ta 07 co jsem měl a vyjížďku sem zvládl tak nějak bez pádu :D akorát zrcátko to odneslo. Dostalo ránu od větve posledního stromu, kterej jsme při výjezdu z lesa míjeli :D
Mám se teda ještě co učit, výjezdy a sjezdy mi nešly zrovna nejlíp, ale to se podá :)
Taky mě přestala jít do otáček, od 3000-3500 začne vynechávat a střílet a nechce pořádně jet. Zítra se podívám na karbec, jestli není seklý šoupátko nebo jestli někde nesaje vzduch.

edit 7.8.2009
Tak po předvčerejší vyjížďce, kdy špatně jela a nešla vůbec do otáček, jsem se vrhl na rozebrání a vyčišťení karburátoru. No a po složení přišla na řadu zkouška, jestli to pomohlo. Šlápnu na nakopávačku, v motoru ošklivě zarachotilo a kousl se :( Takže za chvíli se chystám na rozebrání motoru a hledání příčiny. Doufám, že to nebude nic vážnýho :(

• slozeni

Tak a už je hotovo :) vše jsem poskládal, přeměřil, dotáhnul momenťákem podle manuálu a nastartoval :) jede krásně, olej nikde neteče, tak doufám, že to tak vydrží :) Zatím není moc času ani peněz na nějakou vyjížďku, al

Vloženo: 10.06.2010
    Uskutečněno: 10.06.2010
  • hlava

Tak, hlava je svařená a konečně jsem se dočkal i sady těsnění :) Svaření se mi povedlo sehnat zadarmo, takže pohoda a nový závity taky nebyla nijak drahá položka :) Teď už mě čeká jen si zase všechno nachystat a pomalu s

Vloženo: 08.06.2010
    Uskutečněno: 08.06.2010
  • demontaz

Tak konečně jsem sehnal nějaký finance a můžu dodělat zase pár věcí na xtčku :) Tentokrát je to nová závitová vložka na svíčku a pak uštípnutej kousek výstupku se závitem. Je to takovej ten výstupek, do kterýho vede trub

Vloženo: 13.05.2010
    Uskutečněno: 12.05.2010