Yamaha XT 350 (1985)

Vlastník Freeman11
Vloženo 14.4.2009
Aktualizováno 28.11.2010

Vloženo: 13.05.2010, Uskutečněno: 12.05.2010, Zhlédnuto: 9x

Tak konečně jsem sehnal nějaký finance a můžu dodělat zase pár věcí na xtčku :) Tentokrát je to nová závitová vložka na svíčku a pak uštípnutej kousek výstupku se závitem. Je to takovej ten výstupek, do kterýho vede trubička od olejovýho čerpadla. Už bylo načase s tím něco udělat, páč tama teklo poslední dobou celkem dost oleje. Uvidím, jestli bude lepší to svařit nebo slepit tekutým kovem.

Nejdřív jsem xtčko pomalu odstrojil, všechny šroubky naskládal do krabiček, a pak šel řešit, jak udržet motorku, aby stála i když sundám motor. Ten je totiž upevněnej čepem od kyvky. Vyřešil jsem to tak,že jsem velkou kurtnu přehodil přes trám a jeden hák chytl za nosič a druhej za řidítka :D Motor jsem vyndal, rozdělal, očistil, opět šroubky a ruzný menší díly naskládal do krabiček a teď už se jen čeká, až bude hlava opravená a přijdou objednaný těsnění :)

• slozeni

Tak a už je hotovo :) vše jsem poskládal, přeměřil, dotáhnul momenťákem podle manuálu a nastartoval :) jede krásně, olej nikde neteče, tak doufám, že to tak vydrží :) Zatím není moc času ani peněz na nějakou vyjížďku, al

Typ: Oprava
    Vloženo: 10.06.2010
    Uskutečněno: 10.06.2010
  • hlava

Tak, hlava je svařená a konečně jsem se dočkal i sady těsnění :) Svaření se mi povedlo sehnat zadarmo, takže pohoda a nový závity taky nebyla nijak drahá položka :) Teď už mě čeká jen si zase všechno nachystat a pomalu s

Typ: Oprava
    Vloženo: 08.06.2010
    Uskutečněno: 08.06.2010
  • Včera jsme s kamošem lítali po lesích nad brnem. Parádní vyjížďka, výjezdy, sjedzy, kličkování mezi stromama a jedno hodně příjemný zahrabání v kopci plným větví a pařezů :D Docela fuška vyhrabat dvě xtčka a vytáhnout je

Vloženo: 23.09.2009
    Uskutečněno: 22.09.2009