Benelli TNT 1130 Café Racer (2006)

Vlastník Janek_K
Vloženo 13.4.2009
Aktualizováno 30.12.2010

Nevšední, krásně ovladatelná, žíznivá, pro spolujezdkyni s malým zadkem

Nemám jí zas tak dlouho, ani nejezdím tak dlouho, abych tu rozepisoval nějaká moudra, každopádně časem něco dopíšu. Zatím snad jen to, že se mi líbí, dobře se mi na ní sedí, hezky se s ní zatáčí, zrychlit jí také jde no a že si za tu radost zbaští trochu víc, tak to jí toleruji

A je po sezóně, alespoň pro mne, protože v tomhle počasí se na té mé mašině nedá blbnout a klidně a "piánko" se na ní jezdit moc nedá, vždyť to znáte

Pete napsal tak krásný komentář a svou recenzi, že se mi ani do té své, která by byla tak podobná, moc nechce. Každopádně je tu za pár týdnů nová sezóna a já budu připraven a doufám, že ta má nadrženost mě na silnici hned nedostane do nějakého průšvihu

Gumy Pirelli Diablo Rosso jsou už z loňska vyzkoušené, sedí absolutně super, trochu víc ubývají, ale to je daň za parádní přilnavost,.. a tak jsou tam opět nové, aby se tomu dalo dát zase trochu "za uši". Dal jsem tam i Iridiové svíčky, pro lepší pocit., který mám, když startuji studený motor, nebo akceleruji, ale může to být jen osobní dojem. V létě ještě přibyla otevřená koncovka a nějak si to bez ní už nedovedu ani představit. Zbytek stroje je stejný, jako vloni.
A ještě něco...Vůbec nic momentálně nemám proti globálnímu oteplování, ba naopak. Pokud to bude znamenat, že vyrazím na silnici o něco dříve, skončím sezónu zase o něco později a bude to bez dlouhých deštů, budu jen rád

Lukyn78
Lukyn78 napsal 29.07.21 v 02:18 10b.

Je nadherna.Je tak poruchová,jak se o ní píše?Také o ní uvažuji,je to pastva pro oči ?

bodies
bodies napsal 27.02.10 v 14:56

no co dodat taky jsem měnil koncovku a další věci, svíčky jako ty pocit je pocit a lepší to je.Tak at je tato sezona super a teplá.My letos dáváme zase Lago di garda takže italské teplo.A´t ti slouží jak nejlépe umí desetje samozřejmost

Marex
Marex napsal 16.01.10 v 11:21