Kawasaki GPZ 500 (1988)

Vlastník kawator10
Vloženo 11.4.2009
Aktualizováno 22.4.2010

moj zelený dvojvalec

S touto motorkou som maximalne spokojný.Mašinka má dobré jazdné vlastnosti ,síce jazdím turisticky,ale neni problém tomu vypáliť aj na 200. Ked som presedlával z Jawy na japonca,rozmýšlal som aké moto kúpiť.Pri tejto Kawe ma presvedčili dva valce,výborný ťah,dobré ovládanie, docela nízka spotreba a hlavne vela ludí z okolia malo 500-vky.Chýba mi predná kapotáž,ale vyriešil som to plexisklom z GS500 čo mi docela postačuje.Vybavil som ju 4 kuframi takže opticky je väčšia.Jedinú výčitku mám k výške motocykla,ktorá je vzhladom k mojej postave dost nízka, preto do budúcnosti poškulujam po ER6N.Túto Kawu by som doporučoval aj začínajúcim jazcom pretože sa dá zohnať aj v škrtenej verzii.

Tak už je predaná,presedlal som.Bude mi chýbať.

enusim2
enusim2 napsal 31.07.09 v 07:09

Zdravim bratra Slovaka. Ma ji zajimave upravenou na streeta alespon original kus Tak at ti dobre slouzi a nezklame

gaspar
gaspar napsal 31.05.09 v 11:40

ná, kedy s tej domácej sa zase dobre ožereme.

BorisVTR
BorisVTR napsal 28.04.09 v 00:31

Jak to jezdis ty VPH.Proc si nesel po spravnej ceste? Dufam ze GePeZetko poslucha.Aj si zehnal ten manual?Maj sa Fajne

kawator10
kawator10 napsal 19.04.09 v 21:41

Memá tu niekdo manuál v češtine pripadne aj v Slovenčine?

BorisVTR
BorisVTR napsal 12.04.09 v 23:52

Caw stary kamarade.Tak konecne si aj ty tady registrovany.Pekne napisany clanek a drzim ti palce nech ti vide ta ER-6N.Mas to u mna za 10bodu.Dufam ze sa coskoro stretneme a zase si super zajezdime.Nech ti GePeZetko dobre sluzi