Honda VFR 750 (1992)

Vlastník M.Wild
Vloženo 17.3.2009
Aktualizováno 17.3.2009

Stará dobrá Hondička která nás spolehlivě vozí na výletech po krásách země České

Vybíral jsem dlouho,ale ale VFR jsem chtěl již od pradávna,jednak se mi velmi líbí,je pohodlná i pro dva,celkem nenáročná a kvůli její pověstné spolehlivosti.

Zamlouvá se mi taky rozvod ventilů pomocí ozubeného soukolí

Moje VFR má nejeto téměř 70tis Km. a stále je v dobré kondici,jsem jejím 3tím majitelem,původně pochází z DE.

Když jsem ji asi před 3mi lety koupil dostala celkem velkou údržbu,všechny nové ložiska,brzdy,nová spojka,přetěsněné vydlice,výměna všech kapalin atd... Naštěstí pro mne předchozí majitel měnil řetězovou sadu takže jsem toho zůstal ušetřen.

Najel jsem s ní doposud asi 20tis.km A krom vyhřátých kontaktů na dobíjecím relé což se samozřejmě projevilo nedostatěčným dobíjením baterie,jsem neregistroval žádnou závadu at již na podvozku nebo motoru a převodovce.

Na závěr bych rád řekl že jsem s ní velmi spokojený a věřím že mi bude ještě dlouho sloužit.

Simír_01
Simír_01 napsal 11.04.09 v 10:18

Tento model jsem měl před VFR 800Fi, když jsem ji prodával, měla najeto přes 150 000km a šlapala jak hodinky. Byla to první motorka, se kterou jsem byl v Alpách, takže pro mě byla a bude vždycky super. Taky jsem se s ní těžko loučil, ale VFR 800Fi byla příjemná změna, takže zase spokojenost. Ať jezdí

Víťan
Víťan napsal 26.03.09 v 20:22

Máš to moc pěkné.
VFR je super.
Přeji pohodové a i dravé jízdy.

Paul5
Paul5 napsal 23.03.09 v 21:56