Kawasaki ZZR 600 (1999)

Vlastník Pit74
Vloženo 11.3.2009
Aktualizováno 14.2.2010

Cestovně sportovní tak nějak bych ji popsal. Žádnej rváč rukou to rozhodně není. Ale když chce tak paláší jak S... :)

Takže zatím jsem toho moc nenajezdil, ale tak trochu jsem si to omákl. Jak už jsem psal žádnej trhač rukou to není, spíš taková pohodička, ale nad šest tisíc ot. se už začíná i probouzet :) Jízdní vlastnotti se me zdají vcelku dobré. ( nemám co vytknout ). Vyška sedla i pro menší vzrůstem není problém dosáhnout na zem. Motor na to jak je to stará motorka slušný. Nic nerachotí nic nemlátí. V nízkých otáčkách nic moc. Vcelku mě překvapilo, že lze i cosi uložit pod sedlo no a ta schránka na levé sraně kapotáže luxus :) Jinak vše ostatní jako ovládání ( světla, blinkr ) klasika v pohodě. Budíky moc povedené. Jako nedostatek, špatná vyditelnost ve zpětných zrcátkách.

Sezona 2009 bez sebemenšího zaváhání :) Spotřeba benzínu od 4,5 l. až po 7,5 l. dle dravosti jízdy :) Spotřeba oleje 0,0 l. ( překvapen ).

Zx-10RCarlos
Zx-10RCarlos napsal 26.02.12 v 20:23

Pěkna, krásná motorka. Posilam 10 bodu

Donardson
Donardson napsal 22.01.11 v 17:21

Pěkný 10B

Jarda-Bekr
Jarda-Bekr napsal 30.03.10 v 23:52

Není to můj šálek kafe, ale když je to pěkný tak je to pěkný 10b.

hans.kawa
hans.kawa napsal 16.03.10 v 20:36

Já tak pěknou neměl.ZZR je užasná mašina..a dokáže být i rychlá!Ta tvoje..vypadá jako mazlík.

Sphere
Sphere napsal 29.12.09 v 10:14