Jawa 250 Pérák (1950)

Vlastník .MALI.
Vloženo 23.2.2009
Aktualizováno 23.11.2014

Jawa 250/11 r.v. 1950 - nepojízdná překopaná.

První dojmy - Sice jsem na tomhle stroji nikdy nejel, ale vždycky jsem ho chtěl. Když se pak naskytla šance na výhodnou koupi, tak nebylo nad čím váhat..

Tak tenhle stroječek jsem koupil na podzim roku 2006 za více než směšnou cenu. Pérák byl lehce překopanej a nepojíznej. V současný době je rozebranej, kompletní a čeká na renovaci. Nijak s tim nespěchám (neni čas), ale až to jednou dodělám tak to bude jen na nedělní projížďky za pěknýho počasí:) Zkušenosti zatim žádný.

Motorka je konečně v laku, takže se to zase kousíček pohnulo. Do konce roku bych měl rád linky, natahanou elektriku a něco málo poskládáno. Nějak se mi na tuhle motku nedostává času. Jinak mám nový futra předních i zadních tlumičů, zrepasovanou bakelitovou spínačku a zapalování, kompletní sadu šroubů v pozinku a spoustu dalších novejch dílů.

elstrem
elstrem napsal 23.11.14 v 16:15

Zdarec,vypadá nádherně,jsem zvědav,až ho budeš mít na kolech.

.MALI.
.MALI. napsal 08.10.10 v 10:28

Dík za komentáře Plánuju udělat legální přestavbu na papíry z novější 250. Péroš bude červenej Sice tuctovka, ale krásná..

FauX
FauX napsal 22.03.10 v 13:32

Ta modra by Peraku slusela, ale nedostal bys pripadne veteransky znacky..

jiri.nikl
jiri.nikl napsal 22.03.09 v 13:54

šoupnul jsem ti tam jednu desítku,bude to krasavec tak ať slouží !Taky ho mám rozdělanýho a moc se těším až to pojede

Cauris
Cauris napsal 24.02.09 v 22:38

jaká pak renovace je super