Suzuki SV 650S (1999)

Vlastník Milunie
Vloženo 8.2.2009
Aktualizováno 5.10.2012

Vloženo: 10.04.2011, Uskutečněno: 10.04.2011, Zhlédnuto: 3x

Tak dnes krááásných 400 kilásků s kamarádem Pablem, který nás protáhnul po luxusních jihočeských stezkách. Sluníčko hřálo, jen vítr místy dost hustej, ale dalo se to. Obvykle bývám už po cca 300 kiláscích k.o., ale dneska to jezdilo uplně samo
Byla jsem tak nadšená z vyjížďky a tak pěkně rozjetá, že mi ještě pořád ani nedochází, jakej kousíček mě dělil od pěknýho crashe... Tak pět kilásků od baráčku předjíždim takovýho fialovýho pizděse, ještě mi tak blesklo hlavou, jestli náááhodou nebude odhybat doleva, ale nebliká, tak ho začínám předjíždět. A najednou vidim ten jeho čumák vedle sebe, jak mi zprava zavírá cestu... tak jsem začala uhýbat mírně vlevo a v tu chvíli mi blesklo hlavou, že buďto to úplně ohnu a vezmu to s nim doleva na vedlejší (ale na to jsem byla moc rozjetá a odbočka moc lomená...), a nebo zatáhnu za plyn, hodim myšku a podjedu ho doprava. Vybrala jsem si možnost b) a vyšlo to. Pár setin sekundy jsem jen čekala, jestli příjde rána a nebo jestli jsem to stihla. Díky bohu to vyšlo. Ale ze zadu to prý vypadalo dost dramaticky... No, kokotů jezdí na silnicích mraky, ale s tím člověk hold musí počítat a myslet i za ně. Já jsem dneska moc nemyslela a málem se mi to vymstilo... Ale co, hlavně, že všecko dobře dopadlo, páč tohle by mi to moje modré zlatíčko asi neodpustilo

Milunie (0) napsal 11.04.2011 v 11:42

Aby ses nezamiloval, Raptíčku

Raptík (1) napsal 10.04.2011 v 21:20

Jak to tam tomu Pavlíkovi sluší? Je to kus

cat-nikita (14) napsal 10.04.2011 v 21:06

S jídlem roste chuť, mám z tebe radost
A myslím že už je na čase, aby jsi se jela vyblbnout do Mostu

• Okruh Brno - 12.7.2012

Tak jsem si byla s eSVem zakroužit. Padáky jsem naštěstí nevyužila :-) Trať v Brně super, počasí cca 24°C, bez deště, takže ideální. Zážitek mi dost kalila jen brutálně přeplněná trať, kolem 70 motorek v jedné skupině j

Vloženo: 29.07.2012
    Uskutečněno: 12.07.2012
  • Neplánovaná montáž padáků

Na dnešní den jsem měla naplánovanou montáž padáků na Fárika, ale z důvodů popsaných v jeho deníku přišlo na řadu SVucho. Je fakt, že jsem ho poslední dva roky pěkně zanedbávala, takže neštěstí, co se přihodilo Fároškovi

Vloženo: 10.07.2012
    Uskutečněno: 10.07.2012
  • Velikonoční vyjížďka s Evčou a Márou

Velikonoční neděle a počasí, kterému by jeden těžko odolal. Po naleštění strojů a lehké údržbě jsme vyrazili směr Křivsoudov nabrat naše dvě kamarádky Hondice (Fireblade "in black" sedlán cat-nikitou a Fireblide "in whit

Vloženo: 25.04.2011
    Uskutečněno: 24.04.2011