Suzuki SV 650S (1999)

Vlastník Milunie
Vloženo 8.2.2009
Aktualizováno 5.10.2012

Vloženo: 12.03.2011, Uskutečněno: 05.07.2010, Zhlédnuto: 4x

První cesta s eSVuchem do zahraničí...
Počasí se ale, bohužel, rozhodlo, že po celkem dlouhé vlně veder je třeba trochu vychladnout a smočit zprahlou zem... Než jsme za cca den a půl přejeli přes ČR a rakouské Alpy, zmokli a vymrzli jsme tak, že skepse a vyčerpání byly naprosto na místě (teplota v horách místy pod 5°C, což človíček promočený na kůži špatně snáší). Při životě mě držela akorát představa horkého písku a pálícího slunce, které tam někde za horami snad ještě existovalo. No, když to shrnu, dojeli jsme, přežili jsme, a i přes ty počáteční strasti, dovolená to byla nakonec úžasná :o)

cat-nikita (14) napsal 12.03.2011 v 13:51

Super čtení Koukám že nejsem sama kdo má to sluníčko a horký písek v Itálii vždycky za odměnu po tom co dostanu přes Rakousko pěkně zabrat

• Okruh Brno - 12.7.2012

Tak jsem si byla s eSVem zakroužit. Padáky jsem naštěstí nevyužila :-) Trať v Brně super, počasí cca 24°C, bez deště, takže ideální. Zážitek mi dost kalila jen brutálně přeplněná trať, kolem 70 motorek v jedné skupině j

Vloženo: 29.07.2012
    Uskutečněno: 12.07.2012
  • Neplánovaná montáž padáků

Na dnešní den jsem měla naplánovanou montáž padáků na Fárika, ale z důvodů popsaných v jeho deníku přišlo na řadu SVucho. Je fakt, že jsem ho poslední dva roky pěkně zanedbávala, takže neštěstí, co se přihodilo Fároškovi

Vloženo: 10.07.2012
    Uskutečněno: 10.07.2012
  • Velikonoční vyjížďka s Evčou a Márou

Velikonoční neděle a počasí, kterému by jeden těžko odolal. Po naleštění strojů a lehké údržbě jsme vyrazili směr Křivsoudov nabrat naše dvě kamarádky Hondice (Fireblade "in black" sedlán cat-nikitou a Fireblide "in whit

Vloženo: 25.04.2011
    Uskutečněno: 24.04.2011