Simson S 51 Elektronik (1983)

Vlastník 0x1d2
Vloženo 27.1.2009
Aktualizováno 27.1.2009

Klasickej,zachovalej, 4-kvalt,Po Go, ale šíleně nespolehlivej,proto prodanej.

Tohoto Simsona jsem si koupil od jednoho pražského rekreanta. Ten na něm najel cca 1 tis. km, ale zato úplně šíleným způsobem. Předním ho měl starý pán, který ho požíval jen na cestu do kostela a při dlouhé odstávce vyrezla nádrž. Jakmile jsem se ho zmocnil já, tak šel hned do servisu na seřízení+olej. Najel jsem cca 1500 km a fouklo mě těsnění na klice.. projevilo se to řídnutím oleje a taky občasným ukápnutím v místě klikové komory. Proto jsem se rozhodl pro Go. nakonec jsem ještě nechal vyměnit pružiny v předních teleskopech. V domnění, že je motorka jako nová jsem nežil dlouho, protože po této opravě co cesta to nějaká porucha..:D:D opravdu .. ze začátku jsem to ještě přehlížel, ale když mě začal prosakovat simering u start páky,u náhonu na tachometr soustavně ucpaný a rozštelovaný karbec a nakonec ještě špatné relé.? to vše po GO.? tak to ne. rozhodl jsem se ač s težkým srdcem ho prodat. snad jinému majiteli nedělá takové problemy...Btw.: ještě jsem nechal přezout na funglovky ContiGo a Metzeler. Dodatek.: Byla to moje první motorka a s těmito problémy mě aspoň naučila lépe se orientovat v motocyklovém prostředí. Samozřejmně jsem si sní užil i "několik" krásných zážitků.

Aleš-ák
Aleš-ák napsal 19.02.10 v 17:23