Simson S 51 Elektronik (1988)

Vlastník Fox8
Vloženo 25.12.2008
Aktualizováno 6.3.2010

Vloženo: 11.04.2009, Uskutečněno: 11.04.2009, Zhlédnuto: 1x

tak jsem si dneska nabalil svačinu a vyjel, že pujdu do lesa někam se projet. nakonec jsem skončil tady kousek ve vesnici a co se nestane. U krajnice stojí bílá fábie a modrým majákem. Dostal jsem strach, ikdyž mám všechno, ale přece jenom, ty dráty pod nádrží, klakson nikde ... ukazoval, že mám zejt ke krajnici. Pane vypněte motor a ukažte mi papíry. Ja mu ty doklady podával uplně vyklepaný. Ten druhý obcházel motorku a jen jedinou vítku měl k mé brašně od nože, kde vozím svíčák, že prý je moc volná, ale já ho ujistil, že je tam napevno. Ten jeden, co mi kontroloval ty papíry (podle známých on by prej dal pokutu i své ženě), prej, á pan (moje příjmení), to je velmi známé jméno (otec je policista), ale na mě tohle nelatí :D. Nakonec, prej mam radši jet, ja to nakopl, samozřejmě, že bez směrovek jsem je objel a taky bez směrovek jsem odbočil :D

• Prodán

Bohužel Simson prodán za 6 tisíc. Potřebuju peníze na řidičák k autu a pokud se poštěstí s většími penězi nechám přiškrtit Fazera (pokud otec dovolí) a udělám si řidičák na větši kubaturu. Samozřejmě potom Fazera zase o

Typ: Prodej
    Vloženo: 06.03.2010
    Uskutečněno: 06.03.2010
  • Prodej simsona

Tak jsem se rozhodl miláčka mojeho prodat. Kupec je ale neví ... je to známí a vím, že u něj mu bude dobře a ještě ho aj uvidm. Kdyby zřekl, prodavam ... musim co nejdříve spěchá a to hodně !

Typ: Prodej
    Vloženo: 19.11.2009
    Uskutečněno: 19.11.2009
  • Převodovka

Jen jsem si to tak štrupkal a zastavil na křižovatce chci tam hodit kvalt něco tam luplo a páka jenom prokluzovala. Zavolal jsem si odtah. Myslel jsem, že to bude jenom segrovka a že to hned opravím. Vypustil jsem olej z

Typ: Oprava
    Vloženo: 02.08.2009