Simson S 51 Elektronik (1988)

Vlastník Fox8
Vloženo 25.12.2008
Aktualizováno 6.3.2010

Motor jede skvěle na 50ccm si to dává 70, ale to už je na doraz a na facku. ma nepovedenou barvu koupené byly obyč. spreje.

Dobrá spolehlivá mašinka, má lehký rám a proto na takovou kubaturu dobře letí. Když jsem si ji poladil, nastavil, perfektně reaguje naplyn, opravdu to staší jel líznout a je v otáčkách. Taky jsem si vyřešil problém se startováním pro zahřátí. Nyní startuje i po ujetí 60Km a na poprvé.

Už mě sice jednou, nebo dvakrát nechala tlačit, ale vždy to byla chyba moje při rozebírání, kdy jsem třeba zapoměl dotáhnout šroubek trysky a už ležel vespod karburátoru.

Simsona si nechám, už jen proto, že to je moje první motorka a mám ji kolem tří let :). Také se těším, až si sednu na otcovu Yamahu :). Mým snem je Yamaha YZF - R1

Spolehlivost: je super. Tento simson jezdí v pracovní dny bez závady už od března do školy což je tam i zpět nějakých 46Km. Upozornuji bez závady a bez rozebírání. dale jak se můžete v deníku dočíst odjle za den přes 200Km taktéž bez závady.

Aleš-ák
Aleš-ák napsal 19.02.10 v 17:30

pěknej opravdu 10b.

Fox8
Fox8 napsal 25.01.10 v 22:25

Děkuji =)

enusim2
enusim2 napsal 15.12.09 v 10:36

pekny profil,pocetl sem si.tak at ti simalek jezdi!TEN VYFUK JE DOBREJ:d davam plny pocet bodu

Fox8
Fox8 napsal 03.08.09 v 17:22

určitě nevadí :) taky ted chci něco lepšího, ale za chvilku bude 17 a ten zbytek snad vydržím na simsonu a pak kára

Navigator
Navigator napsal 03.08.09 v 15:27

Dik za hodnocení tvůj sim taky patáda máš to za 10b.Jo a nevadí že si tě přidám do přátel ?