Jawa 175/356 (1958)

Vlastník pawule
Vloženo 21.10.2008
Aktualizováno 20.12.2014

celá červená,verze "lidového provedení",méně chromu,už trochu oprískaná,ale pořád moc hezká a fajn...

První dojmy - Je parádní, jen funguje na heslo, ale nikdo mi nikdy neřekl na jaké :-D jeden den dokonalost, druhý den děs... Což prý dělal filtr v nádrži, proto to chcipalo atd. Jinak si stěžovat nemohu, jen úplně spolehlive to není, hold je jiná doba, než na kterou to bylo dělané :)

Konečně jsem ji vytáhla, jak jsem si už hodně dlouho plánovala První jízda klasika... místní vesnice, druhá jízda vsi + trochu město a na potřetí už špička ve městě Řekla bych, že jsem se s ní sžila, jen si musím ještě trochu na pár věcí zvyknout, ale to snad nebude problém, třeba jako zapínání světel ( auto i skútr to má automaticky, nikdy jsem to neřešila), anebo vypínání benzínu. 5.5.2012 bych chtěla jet Veteran rallye Křivonoska, tak doufejme... Motorka fajnová, doporučuji všem, i těm menším jako jsem já

pawule
pawule napsal 08.04.13 v 18:45

Děkuji všem za pochvalu neboj, motorka určitě z domu nepůjde, naopak, za měsíc jedu další Veterán rallye

lukaso25
lukaso25 napsal 12.01.13 v 23:13 10b.

chce to renovaci ale i ta origo je hezká hlavně bych jí už nedával pryč z domu je to klenot

Máááááša
Máááááša napsal 01.12.12 v 11:27 10b.

ahoj máš ji moc krásnou mám uplně tu samou verzi také červeno bílou ale teď mě čeká renovace tak snad se stím do jara poperu :D

Dolin
Dolin napsal 19.01.11 v 09:47

pawule: Mohl by jste se mi ozvat? Děkuji

Hanys185
Hanys185 napsal 11.01.09 v 12:58

zdravím jo tohle jsou krásne motorky mam v podstatě tu samou a mužu podtrvdit tvoje slova že to jsou krásne stroje ... přeju mnoho štastných km.