Yamaha YZF-R1 (2005)

Vlastník Perňa_81
Vloženo 27.10.2006
Aktualizováno 27.1.2009

Úprava na okruhy - laminátové kapotáže, řídítka PP tuning, přepákování + stupačky SBK, padáky, výfuky a část svodů RP, přívěru jsem tam nechal, KN filtr, brzdové hadice Gold Fren, tlumič řízení Ohlins, zadní tlumič Ohlins. Jo a mraky nálepek:) Není to an

Zkušenosti: Postupně jsem jezdil - Simson S51 Enduro, CBR 600F r.95, CBR 900RR r.96, VTR 1000 SP-1 r.2000, GSXR 1000 r.2001 ,YZF R1 2004 a občas RSV 1000 Mille. Všechny mají něco do sebe. Jsem bejvalej "Honďák", ale přes GSXR jsem se dostal až na Yamahu a od tý se prej neutíká..:)) Tak už to tak nechám!

Cesty: Hořice(2:26.4), Most-nový (1:44.7), Brno(2:13.7) a "za barákem". Maďarské okruhy bych rád navštívil ještě letos.

Další info: Chtěl bych zkusit a asi i vlastnit R1 r.2007 :)

roberto.cz
roberto.cz napsal 13.09.09 v 15:52

prekrasna

REGIS
REGIS napsal 15.06.08 v 18:39

Čus. Co se týče tý racing jednotky, tak se s tim nějak poperem
Jestli k tomu máš nějakou specifikaci, tak nám to hoď na mail.
Připravíme se na to a pak to tam vpálíme

LenkaGSXR
LenkaGSXR napsal 13.06.08 v 22:43

Ahojky, díky za komentář.Do Mostu se chystám jezdit 18-20.7. tak už se těším.Jinak chválím tvou novou R1, je supr

M.M.Kohút
M.M.Kohút napsal 01.04.08 v 17:22

Děkuji mistře za každou radu. Budu za ni nesmírně vděčnej. Vážím si Tvého přístupu. Je vidět, že jsi chlap co ví, kde je sever Klidně za Tebou přijedu a nebo se můžem sejít v Liberci. Zvu Tě na oběd... Všechno co bys mi poradil zužitkuju. Ať už převody, nebo pneu. letos poprvé jsem nazul Michelin pilot power, tak jsem zvědavej. Jinak jsem loni dal Pirelli a taky spokojenost, jen mě rychle odešly. Podřídím se Tvému programu a fakt moc rád přijedu a seznámím se s Tebou. A Hořice? Na to vem jed, že máš naši podporu... Čus mistře. Martin

M.M.Kohút
M.M.Kohút napsal 30.03.08 v 18:13

Ahoj Perňo. Ten čas z Brna je z oblasti sci-fi! jsi fakt dobrej a budu ti fandit a držet palce. Já budu šťastnej za čas 2.20 Na víc prostě zatím nemám Nebo si myslím. Mám blok. Nechci s tím praštit. A to jak víš jde ruku v ruce. Co se týče desek tak carbone lorrain jezdím letos poprvé. Zkušenost mám tedy z dneška. Moc příjemně mě překvapily! Postupnej nástup, žádný kousání. Takovej příjemnej tlak. Před tím mjsem jezdil Feroda a nic moc. Připadlo mě, že se kousaly! A to není to pravý. Rozhodně zůstanu u carbonu. A nebo ještě vyzkouším Lucasy. Ono je velkej rozdíl na silnici a na okruhu. Na okruhu je fakt důležitá kvalita. Na silnici to tak nehoří. Držím palce Perňo a napiš jak si posunul čas. Ale neblbni ať není Hagga nasranej