Honda VT 600 Shadow (2003)

Vlastník gunman
Vloženo 3.10.2008
Aktualizováno 3.10.2008

Airbrush Lone Wolf od GR8,podkop vidlice 15 stupňů od Zbyněk Kloboučník. Rožšířená nádrž,upravené sedlo.Místo výfuků dvě lešenářské trubky))

Zkušenosti jsou jen a jen pozitivní. Poslušná,lehce ovladatelná,spolehlivá,málo žravá, pro začátečníky ideální. Dokud jsem jezdil sám nebylo na co si stěžovat. Po té co jsem začal jezdit více skupinovou jízdu se silnějšími stroji,zkušenějšími jezdci a delší trasy,kdy jsem si naložil za sebe věci,nebo občas nějaký ten půvabný batůžek,už bylo cítit slabší motor a při zatížené mašině se rychlosti nad 90 km/h stávali spíše pro motocykl utrpením a bylo cítit,že i když to zvládá,tak se trápí už v otáčkách a já byl za courala na kterého se čeká. Mít možnost silnějšího motoru do tohodle rámu,s radostí bych si nechal.Bohužel jsem musel prodat a pořídit silnější krásku.

Temnice
Temnice napsal 02.03.12 v 09:08

Opět palec nahoru a slintat

Harry-šoumen
Harry-šoumen napsal 31.01.11 v 09:28

Nádherná motorka ta se ti opravdu povedla,samozřejmě dávám 10.b.a přeji vše nejlepší do nové sezony.

pidyova
pidyova napsal 14.01.10 v 09:04

Ahoj Deni . To byla vymazlená máša Nádhernej stroj a ty fotky z Alp jsou prostě noblesní
Ale pravda, byla Ti menší... kdy se pochlubíš s VTXem ? Ať můžu rozhazovat bodíky ?
Samozřejmě to má Tvá Shadow za 10 b .

B.E.J.K.
B.E.J.K. napsal 10.12.09 v 19:50