Honda NX 650 Dominator (1998)

Vlastník stihll
Vloženo 1.10.2008
Aktualizováno 3.7.2010

Nějaký mouchy,ale jinak v poho motka!Opět jsem se vrátil k dominu a u toho již zustanu-možná časem něco pro dva-třeba afriku,ale jenom jako druhé moto!Tak afriku jsem si teda nevybral-jedno enduro stačí a na cestování ve dvou mám kawu ZZ-R 1100.

Do budoucna bych chtěl namontovat ocelové hadičky k brzdám.Sundat origo budíky a masku a trochu udělat hard zjev.Jinak chválím pneumatiky Mitas E-09-jak v terénu tak na asfaltě a to i na mokré cestě nemám vubec strach a ta cena mluví za všechno!KN filtr,otevřené výfuky,nádstavce řidítek,vyhřívané hefty Oxtar.Tak gumové hadičky vyměněny za pancéřové a je to hodně znát-vřele doporučuji.Tak mám za sebou první domino sraz a zjistil jsem že majitelé těchto stroju jsou fakt super lidičky!Výměna klasického blatníku za vyšší krosový-už se mi v blátě nezastavuje přední kolo...První porucha na cestě a to při cca 120km/h mi praskl řetěz-ustál jsem to,ale s peněženkou to bylo horší-nová řetězovka od R.K. i s montáží 3000,-,důsledek nové spojky(staré pružiny byly o 1cm kratší než nové-asi doporučuji při výměně komplet sadu)Komplet Japonská spojka s montáží a olejem 4000,-.A aby toho nebylo dost,tak mi začaly chcát přední vidle-prostě paráda-nejspíš důsledek časté jízdy po zadním...

šopiňo
šopiňo napsal 11.03.10 v 19:40

čau,čau,vozový park sice oslabil,ale brzy doufám posílíš flotilu varanu !!!jinak to je za 10

p.epanica
p.epanica napsal 28.08.09 v 19:03

Dik - taky se rád povozíš různě . . .

Waraderoxl1000V
Waraderoxl1000V napsal 21.07.09 v 23:45

Jestli máš varana,tak jsi king pouze na rovné a vesměs kvalitní cestě,ale na okreskách a ve městě tě domino spráská jako nic!Amen.
Varan tak akorát spraská tebe,nebo se spraskaš sám když bys mu nestíhal Pravěkým strojům zdar.

Touringrider
Touringrider napsal 28.05.09 v 09:02

... ty stary motorky jsou fajn. ale zase na druhou stranu, kdyz chces jezdit opravdu hodne, rekneme 20.000 rocne, tak je jich proste skoda. Navic kdyz pak na ne zacnes davat "lepsi" veci, je toho cloveku lito, original ma dost do sebe preci vid?

No a kdyz vidim, co se da uz za dost rozumny penize poridit... XJR1200, CBR900 91/92, GSXR75086/89. jenze kam to davat? a jak to udrzet v dobrem stavu? vzdyt to rezne... brzdove hadicky ti odejdou zevnitr, pistky vyreznou, znici gumu, vcytecou. Gumy starnou, jezdit nakonec stejne muzes jen na jedny vzdycky.

No a vezmi si potom takovej starej skvost na okruh... Coz Ty treba nechces, ale me to bere.. to je jak nemoc... jednou tam zajedes sde povozit...a pak uz to cloveka drzi...

Tak jsem koupil domu jeste i R1 07, tedy jeste mi doma nestoji, az na konci cervna... ale nova je nova... proste jen lejes kapaliny a palivo. a o vic se nestaras.

dodomz
dodomz napsal 13.05.09 v 17:56

Zdar jakto ze ses vzdal tdm to se super motyka